reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
he he he niezły bramkarz :tak: a prezent na pewno sie spodoba :tak:
Elvie wiem o której krowie mówilaś...w przychodni dziecięcej jest taka i robi furorę :-D no i super że Lence i lalce się bodoba...

Po katarze już prawie nie ma u mnie śladu ale gardlo jeszcze boli...nic to dam rade... za to M. niemożliwie marudny...
A wrócił z pracy i od razu zaległam w łóżku bo zmęczona jestem po ostatniej nocy...
 
Tak a tez ogladalam tylko jak przeczytalam ze 70 cm wysoka i zmierzylam od zemi to bez regulacji raczek wydala mi sie za duza. Jak to jest aniam ??
 
oba wózki cudne - ja się przymierzam do kupna Julce (ma taki mały, ale porwał się materiał - matka pozszywała, ale nie na wiele się to zdało - materiał się rozchodzi, więc będę musiała zainwestować w coś lepszego)
Aniam wrzucaj jak będziesz coś miała

Isabela a ten który wkleiłaś jest cudny - sama bym się takim chciała bawić
 
reklama
Isabela, tak jak Ci wczoraj obiecalam- posprawdzalam troszke, i wychodzi na to, ze za wozek tu musialabys dac co najmniej 15 funtow. Wliczajac w to jeszcze koszty przesylki (paczki do 20 kg maja stala cene ) czyli 19.99 funta- nie oplaca Ci sie zupelnie.
Widze, ze Nata wkleila calkiem fajny wozio, no i cena to polowa tego sprowadzanego z uk;-)
 
Do góry