reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

K

krolewnazmarcepana

Gość
hej dziewczyny :) widze ze podforum dla mam kwietniowych nie zostalo jeszcze zalozone, wiec zakladam watek! :)

czy sa juz jakies kwietniowe mamuski?!:)
ja zobaczylam II w czwawrtek a w piatek beta dodatnie i termin z kalkulatora mam na 2 kwiecien :))) jwszcze teraz nerwy zeby lekarz potwierdzil ciaze ale na to jeszcze za wczesnie ;/

mam nadzieje ze w najblizszych dniach dolaczy do mnie wiecej kwietniowek :)))
 
reklama
Witaj :tak::tak:
wierzyć się nie chce że to już kwiecień 2013:szok:jestem mamą z kwietnia 2012
Życzę wszystkim spokojnej ciąży pełnej radości i uśmiechu:tak:
 
To juz sa mamy na kwiecien 2013:szok::szok::szok: Wszystkim przyszlym mamom spokojnych i radosnych 9/8 miesiecy :-)

Mama kwietniowa 2012
 
Ja ide w piatek na badanie i dopiero dostane skierowanie na USG. Wiec nie martwie sie, bo wiem, ze w tym tygodniu na USG jeszcze za wczesnie. Mysle, ze najwczesniej za ok 10 dni bedzie cos widac. Pozostaje czekac cierpliwie.
Z dzieci to mam juz jedna taka Amelke - za tydzien bedzie miec 4 lata. O wlasnie, musze zrobic tez suwaczek dla niej :)

A ty skad jestes?

Pozdr,
FOTOGRAFIA DZIECIĘCA
 
Puk puk...ja póki co powiem że jestem pełna nadziei dołączyć do was ;-) Na razie pozostanę "duszkiem" do czasu testu, bo do marcówek dołączyłam za wcześnie i nie wyszło...Jestem już kwietniową mama 2010 (choć córcia urodziła się wcześniej) i może znów się uda :-) Pozdrowienia!
 
reklama
Hej Dziewczyny:D
Mam skromna nadzieje dołaczyc do Kwietnioweczek 2013. Jeszcze 2 dni do spodziewanego terminu @. eh... tyle czekania;d pozdrawiam:*
 
Do góry