reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Hej laseczki,

Kurcze koniec lata a tu taka pogoda typowo "barowa".Młody spi wiec mam chwilke dla Siebie:-)Pije kawke i zaraz sie biore za jakies małe porzadki,bo wczoraj mialam dzien lenia:-pJesli chodzi o samopoczucie troszke lepiej choc dzien zaczelam od 4 sucharków:dry:

Życze wam miłej niedzieli:*
 
reklama
Witajcie dziewczyny :)
Juz jestem po tygodniowym nalocie rodzinki, tyle ludzi w domku ze tylko staralam sie podczytywać Was ale czasu na napisanie nie miałam.
Aga bardzo mi przykro mam nadzieję że wszystko Wam się uda :) trzymam za Was kciuki :)
Wiec we wtorek byłam u gin i widziałam maluszka wszystko w porządeczku groszek miał już 16 mm :) i serducho bije :) Ja podobnie jak przy pierwszej ciąży prawie bez objawowo chociaż spać mi się więcej chce. Zdjęcie wkleję może wieczorkiem z groszkiem :)
MIłej niedzieli
 
Cześć dziewczyny :)
A ja dzisiaj się czuje bardzo dobrze, pewnie dlatego że w końcu słoneczko u nas zawitało :) najgorsza jest jednak senność-wieczorem padam już o 21..załamka normalnie :/ Także Smile_ mi nic nie przeszkadza w kwestii snu mogę spać wszędzie, o każdej porze i w każdej pozycji :D
Phelania ja też ostatnio mam więcej śluzu ale do tej pory miałam skąpo także nie jest aż tak żeby się przelewało ;)
mamakruszynki piękne chwile z rana:-)poczekaj jeszcze trochę to zobaczysz jakie będziesz miała pobudki ;) moja mała wdrapuje się do mnie i ciągnie mnie za rzęsy a jak nie reaguję to dostaję plaskacza w czoło albo wciska mi smoka do buzi a jak zacisnę zęby żeby tego nie robiła to swoje paznokietki w dziąsła mi wbija ;) nie wiem skąd ona ma takie pomysły :D
Ella1 nie bój się wizyty na pewno zobaczysz ślicznego malucha i piękne silne serduszko i nie wolno myśleć inaczej!:tak:
aneczka852 gratuluję udanej wizyty!chwal się bąblem i wklej zdjęcie swojej pociechy
Leniwej niedzieli kobitki :)
 
Cześć dziewczyny, jestem trochę zdenerwowana, bo wyszedł mi test pozytywny dzis rano, a teraz miałam brązowe plamienie, nie wiem co o ty myśleć, czy któraś tak miała na początku? Bardzo się martwię, prosze o pomoc
 
hej dziewczynki
ale wam zazdroszczę że mozecie zobaczyć swoje fasolinki :tak:ja niestety musze poczekac tak do ok 12 tygodnia z racji tego ze w Irlandii nie robią wczesniej :no:mam tylko nadzieję ze wszystko w porządku z moim bąbelkiem jest :sorry2:
 
hej dziewczyny jeżeli chodzi o plamienia to czytałam, że może się pojawić w terminie spodziewanej następnej miesiączki i wtedy też jest największe ryzyko poronienia... a jeżeli chodzi o upławy to czytałam, że jest to związane z hormonami i jak najbardziej normalne... ja tez czasami mam takie białawe...
 
dziewczyny pisze do Was... ze szpitala. leze tu od wczoraj na patologii ciazy z powodu brazowych plamien :-(
serduszko bije, wszystkie wyniki mam ok... nie wiadomo co to jest... lezymy na luteinie i czekamy na rozwoj wydarzen.
o 15 zobaczylam dzis na wkladce zywa krew... ale to bylo jakies pojedyncze krwawienie. lekarz zbadal ze szyjka jest twarda i wyglada to ok...
strasznie sie boje :-(

prosze modlcie sie/trzymajcie kciuki za nas :-(
 
reklama
Witam się,

ostatnio podczytuję a nie mam siły odpisywać. Wróciliśmy z wakacji, ledwo zdążyliśmy się rozpakować a tu goście.
Aga bardzo mi przykro, trzymam kciuki za Was!
Gratuluję udanych wizyt i bijących serduszek. Ja idę na usg we wtorek.
White_orchid trzymam kciuki za Was, będę się modlić, trzymaj się!
Strasznie mi niedobrze, jestem mega senna. Mój Mały jest rannym ptaszkiem, a ja potrzebuję dużo czasu na oprzytomnienie, dobrze że mężulek się nim zajmuje zanim ja wstanę.
Witam nowe kwietniówki :-)
 
Do góry