reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Ja uważam, że każda pora jest dobra na dzidziusia ;) nie musi być planowane byle by było bardzo wyczekiwane.
My zaplanowaliśmy małego smerfa bo stwierdziliśmy, że już mamy zrobione najważniejsze rzeczy, ale nie zawsze się tak da. Jak urodzę będę miała 27l i myślę, że to akurat.
Teraz z innej beczki, podziwiam mamy które mają już małą pociechę w domu. Ja sobie tego nie wyobrażam, może dlatego że tak źle znoszę ciąże (mdłości od rana do wieczora, zakaz opuszczania łóżka i ogólnie złe samopoczucie). Trzymam za was dziewczyny kciuki i dużo wytrwałości życzę. Ja będę miała chyba z 10 lat przerwy!
 
reklama
Witam!
Można się 'dopisać'??
Próbowałam nadrobić zaległości i Was troszkę poznać, ale po przeczytaniu jakiś 40 stron dostałam oczopląsu ;)
Mam na imię Justyna, mam 28lat, to jest moja druga ciąża (pierwszą niestety straciłam w 10tc w styczniu tego roku). Staram się myśleć pozytywnie i uważać na siebie. Termin na 22.04.
Pozdrawiam Was wszystkie baaardzo serdecznie:)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny

każda z nas jest młoda duchem i jedyna i kochana przez dziecko

U mnie dziś ciężki dzień. Jutro wolne i wizyta u lekarza chce go prosić o zwolnienie od 1 września mam nadzieje że da bez problemu. I w końcu zobaczę mojego bąbęlka.

Witam też nowe dziewczyny
 
Witam nowe kwietnióweczki. Coraz więcej nas :tak:

Ja przewidziałam wizytę u lekarza gdzieś za tydzień. Już jestem chora, bo strasznie tego faceta nie lubię :no: A innego w moim mieście brak.
Co do głównego tematu, to ja żałuję że mamą nie zostałam wcześniej, jak miałam 20 lat, ale wtedy i nie miałam odpowiedniego partnera, więc i ciężko by było myśleć o macierzyństwie :happy2:

Co do objawów, to... jestem mega senna. Chętnie bym się przespała w ciągu dnia gdzieś z 5h, ale z młodym to nierealne. Nic mi się nie chce, zmywam naczynia na raty. Syf w domu zapanował. Ale nie jest źle, może jutro będę miała więcej energii.
 
Witamy yoohoosek w gronie kwietniówek! Życzę wszystkiego dobrego i spokojnego przejścia przez 9 miesięcy!

Ja dziś czuję się zdecydowanie lepiej niż wczoraj! Mąż zakupił mi skrzyneczkę coca-coli :)i popijam po troszeczku jak czuję, ze te cholerne nudności się zbliżają. I powiem Wam, że jest ok.
Młoda ogląda Domisie, Mąż na próbie a ja się obijam... Kurde ale przyjemnie tak się poobijać! Niestety jak się człowiek obija to natłok myśli go dobija. I łapie jakiegoś doła...myślę ciągle o pracy. Jak przeglądam aktualne oferty pracy to się łapię za głowę i zastanawiam się czy dobrze zrobiłam :( Masakra! Ze mnie taki pesymista właśnie, który ciągle się czymś przejmuje!
 
ja w poprzednich ciążach miałam za każdym razem jak byłam na badaniu u mojego gin:tak: a teraz sama nie wiem ile będe mieć usg ,narazie czekam na list ze szpitala z zaproszeniem na wywiad i pierwsze usg :sorry2:
majqa1 widze w Twojej sygnaturce ze spodziewasz się 4 bąbelaka gratuluje !! i jestesmy dokładnie w tym samym momencie ciąży hihihihiih ,a na kiedy masz termin ,bo ja mam na 20 kwietnia

no tak 4-ty bąbel, nieplanowany - miała być trójka - ale powoli zaczynam akceptować sytuację i myśleć pozytywnie. I nie chodzi mi tu o dziecko, bo jakbym miała je w ramionach to już z górki, chodzi o ciążę - nie chciałam już być w tym stanie... Los zadecydował, zabezpieczenie zawiodło :/ Pozostaje kochać tę małą istotkę :)
mi termin wychodzi 19 lub 22.04.13

Witam!
Można się 'dopisać'??
Próbowałam nadrobić zaległości i Was troszkę poznać, ale po przeczytaniu jakiś 40 stron dostałam oczopląsu ;)
Mam na imię Justyna, mam 28lat, to jest moja druga ciąża (pierwszą niestety straciłam w 10tc w styczniu tego roku). Staram się myśleć pozytywnie i uważać na siebie. Termin na 22.04.
Pozdrawiam Was wszystkie baaardzo serdecznie:)

Witaj :)

Ja spędziłam cudowne popołudnie z dziećmi (one przeszczęśliwe).
 
Ufff już po wizycie,strasznie się stresowałam,a Nelka ma zdrowe oczka:)kolejna wizyta jak mała skończy rok,i to już będzie ostatnia okulistyczna:)jeszcze tylko 100 innych wizyt u wszystkich specjalistów i będzie git:)

majga1 córka jest wcześniakiem,i niestety trzeba robić strasznie dużo badań,żeby sprawdzić czy prawidłowo się rozwija.U Nas na szczęście wszystko jest dobrze:)

Ja dzisiaj miałam dobry dzień,zero jakichkolwiek objawów:)oby tak dalej:-)
 
Mamakruszynki cieszę się razem z Tobą, że z córki oczkami dobrze, moja ma dużą wadę wzroku także wiem co to jest... stres, nerwy... ale się poprawia także jestem dobrej myśli...
Majqa1 ja również nie chciałam już chodzić w ciąży (ah te niespodzianki) wolałabym już dzidziusia skoro tak się stało :-) dzieci już duże chyba będę musiała uczyć się wszystkiego od nowa heeeeee
 
Widzę, że macie tak jak ja. jednego dnia mdłosci i masakra - drugiego dnia nic.

Co do samej ciąży. Ponoć jest to najpiękniejszy okres w życiu kobiety :p. Ja jednak już pierwszej miałam dosyć w 8m, a nie miałam żadnych objawów typu mdłości itp. Powtarzałam wszystkim, że rodzić to ja mogę - tylko w ciąży bym nie chciała być :p
No i rodzić siłami natury. Jak widziałąm dziewczyny w szpitalu po cc to się cieszyłam, że mnie to nie trafiło.
 
reklama
Iśku - ja w 8m miałam nogi jak balony, a to był listopad, wiec było zimno. Teraz marzec/kwiecień będzie na pewno cieplej, więc już się boje. Dobrze, że odpadnie mi ubieranie młodego w kombinezon itp, bo tego z duuuuzym brzuchem sobie nie wyobrażam.

Ja rodziłam sn 9h - tak mam napisane na wypisie :). I szczerze to mogłabym nawet dwa razy tyle gdyby trzeba było. Najfajniejszy moment gdy maluszek wychodzi i nagle cały ból znika. I ma sie maleństwo przy sobie.
 
Do góry