reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Truskawkowa zdrówka! I tak jak Loka napisała, oby nie bostonka.

Loka to macie wesoło [emoji6] tak to jest że jak tata jest albo wyjeżdża to dzieci się rozregulowują [emoji41] i trzeba je nastawić od nowa [emoji6]


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje dziecko jak jest z jednym rodzicem to aniołek a jak z dwojgiem, to różnie bywa. Chociaż nie narzekam, bo naprawdę chłopak się ogarnął. Aczkolwiek dzisiaj był donos od pani z przedszkola, bo komuś spadała miska a on na całe gardło " o kurrrwa". I jeszcze dodał, " no co, mama tak do taty mówi". Się zaczyna...
Poza tym prawdopodobnie na przełomie czerwca i lipca będziemy się przeprowadzać jak wszystko pójdzie po naszej myśli.
Maly bostonke miał w tamtym roku to zniósł ja dobrze, bo miał bardzo mała wysypke, w buzi mu doskwierala najbardziej ale pomógł dentosept a.
Póki co, nie choruje poza astma.
 
Ostatnia edycja:
Viltutti [emoji23][emoji23][emoji23] Młoda też ostatnio się popisała. Na szczęście w domu. Chciała iść do parku linowego, mówię jej, że pomyślę, a ona na to: mamo, ale ja juś się nie śpiedole... Wyszłam z kamienną twarzą do drugiego pokoju, a tam się popłakałam ze śmiechu. Poprawiłam ją i mówię, nie spadniesz tak?

Nasza ostatni weekend szopki odstawiała. Ciężko było...

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój mowi "ślag mnie trafi " i "kulwa" , nie często ale jestem przynajmniej "dumna" z tego , że wie kiedy to powiedzieć [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry