reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szydełkowanie, dzierganie, filcowanie...

reklama
Goga, zabieraj sie koniecznie! :) A tak z ciekawosci, wypatrzylam ostatnio na Instagramie taka czapeczke i jestem w niej absolutnie zakochana, bylaby moze opcja zamowienia u Ciebie czegos takiego? ImageUploadedByForum BabyBoom1382792559.796824.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1382792559.796824.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1382792559.796824.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 245
tak, z guzików. wiem, wiem, nie dla małego dziecka :) ale to tylko testowa sowa, żeby zobaczyć, czy w ogóle się uda :)

hii no właśnie :)

Goga, zabieraj sie koniecznie! :) A tak z ciekawosci, wypatrzylam ostatnio na Instagramie taka czapeczke i jestem w niej absolutnie zakochana, bylaby moze opcja zamowienia u Ciebie czegos takiego? Zobacz załącznik 590409

ale fajna :) No bomba wręcz- a ja chcę z takimi fifkami i uszkami jak żyrafa a kolor okaże się po usg :)
Jak coś zrobisz?
 
a to mi wyzwanie znalazłyście ;)) spróbuję, choć nie obiecuję :) czapeczki na razie zrobiłam tylko dwie:

DSC_0066.jpg
DSC_0524.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0066.jpg
    DSC_0066.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 161
  • DSC_0524.jpg
    DSC_0524.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 152
GoGa_ boskie są Twoje dzieła!!!
Sama swego czasu sie trochę bawiłam w szydełkowanie - jak mnie znów napadnie to może mój wymarzony pled w końcu zrobię... miał być taki z różnokolorowy z trójkątów, ale zrobiłam ich chyba 6 czy 8 a że w między czasie robiłam serwetki to jakoś mi się oddaliło a w czasie i póki co była cisza...

A sowa jest extra.
 
jakie cuuuuda!! pierwszy raz tu zajrzałam i żałuje, że dopiero teraz! jak długo się czeka na taki komplecik buciki i opaskę? zdradzisz ile kosztują takie cuda?
 
reklama
to zależy od modelu :) czasem wystarczą dwa wieczory, a czasem tydzień :) a jeśli chodzi o ceny, to od ok. 15 zł (za najprostszy model skarpeteczek) w górę. przy większych zakupach przewiduję rabaty ;) wszystkie najnowsze dzieła na bieżąco dodaję na moim profilu na FB, więc zapraszam :)
 
Do góry