reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie we Wrocławiu USG 3D ???

Isis

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Grudzień 2004
Postów
887
Miasto
Wrocław
Czy któras z Was wie gdzie i w jakiej cenie można zrobić USG 3D we Wrocławiu ? Jeśli wiecie to proszę o konkretne namiary.
 
reklama
Cześć jestem nowa na tym forum Mam termin na 11 lipca i jestem z Wrocławia.
USG 3D We Wrocławiu można zrobić na Joanitów niedaleko PKS i chyba też w tej nowej Klinice Akademii Medycznej na Borowskiej. Ja zapisałam się na Joannitów ale trohę długo siię czeka mam termin dopiero na 21 marca. czyli to już będzie 25 tydzień.
Telefon na Joanitów 364-12-99

Pozdawiam

karolina
 
Witam przyszłe mamusie!

Jeśli chodzi o USG 3D/4D we Wrocławiu, podaję info:

-CORFAMED, tel. 71 321-73-15, cena 200 zł z nagraniem, wizyta w kilka dni
-MEDEX, tel. 71 785-52-00, cena 200 zł z nagraniem, wizyta w kilka dni
-MEDICONCEPT, tel. 71 339-90-36, cena 250 zł z nagraniem, wizyta w kilka dni
-DR JAWOROWSKI, JOANITÓW, tel. 71 364-12-99, cena 120 zł z nagraniem ale długie terminy oczekiwania
-DR MICHALIK, SŁOWIAŃSKA, tel. 71 372-03-35, cena 140 zł z nagraniem, wizyta w kilka dni

Wybrałam Słowiańską, leczyłam się kiedyś u dr Michalika, poza tym cena i termin mi odpowiadały. Badanie wykonane w 26 tc.
Lekarz uśmiechnięty, kontaktowy i kompetentny, bada bardzo dokładnie (ginekologicznie – m.in. długość szyjki macicy; USG wewnętrznie oraz zewnętrznie), przy USG 3D/4D dowiecie się o dokładnie o prawidłowej budowie dziecka i płci, zostanie zmierzone, a wszystkie informacje zostaną opisane w dokumencie. Jeśli dzidzia się nie odwróci przyjrzymy się buźce.
Na płycie dostajecie kolorowy filmik.
Jestem zadowolona i polecam!

Przyszła mama małej miss
 
Ja właśnie zrobiłam usg 3d u doktora Michalika, o którym pisała moscatelka. Jestem na tyle zaskoczona pozytywnie, że aż tutaj napiszę ;)
Bo badanie to super sprawa!!! Naprawdę wzruszające… wszystko widzisz, dostajesz płytę ze zdjęciami maluszka… no są emocje...

Polecam naprawdę, bo warto wydać te pieniążki, bo drogo nie jest, a i tak usg trzeba zrobić - tutaj to też jest badanie!! doktor normalnie sprawdza czy z dzieckiem wszystko jest ok i masz pewność, że nic złego się nie dzieje!!!

Także ja zachęcam i z czystym sumieniem polecam doktora. w ogóle fajnie, bo pewnie normalnie bym go nie znalazła, ale szukałam w nocy i tylko tam mogłam się zarejestrować przez internet :p jakby kogoś interesowała taka opcja to jest tutaj: dr n. med. Tomasz Michalik - Ginekolog | Wrocław
 
Ja dziś też byłam na USG 3d u dr. Michalika nie żaluje ani przez chwilę ze tam poszlam. Super lekarz, usmiechniety, kontaktowy, wszystko pokazał i wyjasnil potwierdził płeć jestem pewna ze na kolejne w 30 tyg też się do niego wybiorę. Polecam z czystym sumieniem!!
 
Do góry