reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lipcowe mamy z Wrocławia

A

Anonim

Gość
hej jak tam przyszłe mamy? dajcie znak jeśli pochodzice z Wrocławia lub Dolneg Śląska. Piszcie o swoich przezyciach, radościach i smutkach. wrocławianka :)
 
reklama
Bardzo miło mi Cię poznać. Jestem z Wrocławia i mam termin na 8 lipca. Ale wiesz jak jest zawsze może się to trochę opóźnić lub przyśpieszyć. ;)Masz już wybrany szpital? Ja akurat jestem na etapie wybierania. Pozdrawiam.
 
Witam ponownie.
Ja mam lekarza z Brochowa więc chyba tam będe rodziła.
A Ty masz zamiar chodzić do szkoły rodzenia?
Ja już się zapisałam ale zaczynam dopiero 04 kwietnia. Jutro idę na USG i mam nadzieję że wszystko jest OK.

pozdrawiam

Karolina
 
Dziewczyny ja co prawda we Wroclawiu nie mieszkam,ale byc moze tam bende rodzila :).Mieszkam kolo Krotoszyna(wiec mam tak mniejwiecej po rowno do Poznania jak i do Wroclawia.Jaki szpital moglybyscie polecic(ale koniecznie taki w ktorym daja znieczulenie zo),Bo niestety tutaj na miejscu nie maja takich przywilejow dla rodzacej.Czy we Wroclawiu sa jakies prywatne kiliniki ginekologiczno-poloznicze?Pozdrawiam,Aga!
 
Cześć.

Ale z Ciebie ranny ptaszek. Ja siedzę w domku ale też wstaję z rańca. :)

Mieszkam we Wrocławiu i chodzę do prywatnej przychodni "Na Grobli" Pl. Hirszfelda. przyjmuje tam cała banda lekarzy z Brochowa. Kilka moich koleżanek tam rodziło i są zadowolone więc i ja wybrałam ten szpital.
Też myślę o znieczuleniu zewnątrzoponowym ale nie jestem jeszcze na 100% przekonana. kosztuje chyba około 500-700 zł. i trzeba się wcześniej umówić z Anastazjologiem.

Jak wiecie cos na temat znieczulenia to dajcie znać. Nie wiem też czy w sytuacji gdy zdecyduję się na znieczulenie brać dodatkowo położną.
Mam tyle dylematów że głowa mi chyba pęknie pod koniec czerwca. ::)

Pozdawiam

Karolina
 
reklama
Do góry