reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życzenia urodzinowe dla Kasi K.

elfiko

lipcowe mamy ´05
Dołączył(a)
27 Styczeń 2005
Postów
14 057
Kasiu kochana wiem,że pewnie teraz do nas nie zagladasz i dlatego postanowiłam załozyc ten wątek ,żeby te życzenia urodzinowe dla Ciebie nie zgubiły sie w natłoku innych wiadomości
Kiedy będziesz juz mogła do nas wrócic mam nadzieje,ze z przyjemnościa je sobie przeczytasz :tak:
Kasiu....
Życzę Ci , abyś zawsze umiała zaczynać swoje życie od nowa, każdego dnia.
Nawet wtedy ,gdy przezywasz ciężkie chwile , wiedz ,ze nie jesteś sama.
Zazwyczaj czujemy to sam, ale rzadko o tym mówimy.
Poza tym: radości na każdy dzień i nadziei na lepsze jutro, spełnienia marzeń, pociechy z Martynki i szczęścia wszelakiego
życzy elfik


905_DSCN3882x370.jpg

 
reklama


Kasieńko wszystkiego najlepszego w dniu Twych urodzin, spełnienia wszystkich marzeń, samych beztroskich dni i dużo dużo zdrówka
 
I od nas Kasiu wszystkiego dobrego, ale przede wszystkim dużo zdrówka!:elvis::elvis::elvis:
Myślimy o Tobie codziennie, nie tylko w dniu urodzin, trzymamy kciuki i czekamy na Ciebie!:elvis::elvis::elvis::elvis:
 
KASIU WSZYTSKIEGO NAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z okazji urodzin życzę Ci marzeń - żeby się spełniały,
przyjaciół - żeby pamiętali,
życia - żeby było kolorowe,
miłości - żeby przyszła,
szczęścia - żeby nie opuszczało,
okularów - żeby były różowe
i wakacji - by mogły trwać wiecznie.
1810kwiatybt0.jpg
 
Kasiu życze Ci przede wszystkim zdrowka, ale tez siły, cierpliwości, usmiechu, ktory pojawiac sie bedzie codziennie bo bedziesz szczesliwa.
Nie poddawaj sie - jestesmy z Toba calym sercem.
 
Kasieńko ja też życzę Ci przede wszystkim zdrowia ale też dużo wiary w lepsze jutro, optymizmu, radości i szczęścia. Wracaj do nas szybko!!!
 
reklama
Do góry