reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

Krecik

Mama lipcowa'06 Listopadowe mamy'07
Dołączył(a)
5 Luty 2006
Postów
4 445
Miasto
Worms
Widze ze mamy juz pierwsze kielki wiec warto sie tym chwalic!!! Zalozylam nowy watek by pogratulowac Antosiowi!!!
Antosiu , oby Twoje zabki byly zawsze zdrowe, bylszczace i rosly nadal tak bezbolesnie!!!

Ciekawe , ktory bobas nastepny????
 
reklama
Antosiu gratulacje i zyczymy Ci zdrowych,lsniacych zabkow i czekamy na kolejne..:tak::tak::-)
Ja tez sie musze pochwalic,ze juz widze kawalatek zabka na dole,czuje jak dotykam paluszkiem i stuka w lyzeczke;-)..wiec pewnie lada dzien wyjdzie juz caly:-)
Kreciku fajny pomysl z tym watkiem:tak:;-)
 
Ojej jak nam miło, dopiero teraz dopatrzyłam się tego wątku i gratulacji. Dziękuję pięknie w imieniu Antosia i na pewno mu przekażę. Nawet nie wiedziałam że to pierwsze lipcowe zębole:-)
 
no to teraz My sie chwalimy,ze wyszly dwa zabki na dole:tak:.juz je widac i czuc hihi...na szczescie obylo sie bez wiekszych bolow,ale swedzonko jest i to ostre..jak jej masuje dziaselka to potrafi przygrysc hehe ..juz sobie wyobrazam jaki bol jest jak za sutka by ugryzla..:szok:
czekamy na kolejne pierwsze zabki naszych szkrabow..:-):-)
 
reklama
Ale fajnie!!! Następny gryzoń:))) wiktorcia pociągnij za sobą swoją imienniczkę bo u nas chciałoby sie powiedzieć"ni słychu ni widu" ale bardziej pasuje"ni widu a słychu";)))Koszmar-od 2 dni jest niemożliwa, ciągle sie pluje, krztusi śliną, jeździ po dziąsłąch, wybudza w nocy a zębów nie ma:(((Jeszcze sie dobrze nie zaczęło a ja mam już dość tego ząbkowania:)
 
Do góry