reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Witajcie!

Oliwko, Sensi serdecznie Wam gratuluję!

Gośka oszczędzaj się ja Cię bardzo proszę. Wiem, że to mało możliwe do zrealizowania, ale może warto się trochę mężem powyręczać.

Patina mnie krzyże nie bolą, w pierwszej ciąży też mnie nie bolały, ale to ponoć pospolity objaw.

Lila ja mam zupełnie inne objawy niż za pierwszym razem(czyli nie mam ich wcale), ale jak z płcią to się najwcześniej dowiem za parenaście tygodni. O ile się dowiem.

Poziomko trzymam za Ciebie mocno kciuki i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

A ja znowu nie miałam internetu dwa dni, mam nadzieję, że tym razem naprawiono awarię na dobre i już nie będę znikać.
 
Miałam jeszcze napisać, że moja mama ciąże przechodziła fatalnie, porody też, a ja ciążę znoszę świetnie, poród do najłatwiejszych czy najkrótszych nie należał, ale liczę na to, że za drugim razem będzie łatwiej.
 
paula chociaz ja dopiero sie dowiedziałam ze jestem w ciązy to juz sie boje tego bólu :-(tych bóli kzyżowych :-)
 
witam


pracuje, pracuje....
Osobisty sprawił mi Panią do sprzatanai ia njchetniej chciałby bym była na 9 miesiecznym L4. Wariat z niego, ale bywa, dobrze, ze daleko, bo ja zazr lece do nastepnej pracy...

boli mnie głowa i jestm senna, to jedyne dolegliwosci,ale daje rade, nie mam wyjścia.

gdzie mogę coś poczytać o cc?
 
Marchewa o cc to nie wiem, poszukaj w google.
Oliwia - no wlasnie teraz zauwazylam:-)
Poziomka trzymam kciuki, dobrze bedzie!!!
 
Oliwko damy radę, a może tym razem bóle krzyżowe nas ominą? ;-)

Marchewa myślę, że tu na forum powinien być wątek o cc w dziale ciąża, poród, połóg.
 
Kurczę tak niby niedawno byłam w ciązy a tyle rzeczy już mi się pozapominało. Musze się reedukować.
co do objawów ciązy - to z Wojtkiem żadnych mdłości, samopoczucie super chociaż były i minusy. Na początku mega senngość i siusiu cio chwilę. Teraz jest to samo do tego jeszcze zawroty głowy. Czuję się jak na łajbie podczas sztormu. A póxniej doszły okropne bóle w stwach biodrowych. No i hustawka nastrojów. Nie powiem to ani ald mnie ani dla otoczenia przyjemne chyba nie było. Ale wtedy to się tez ciężka choroba mojego taty nałożyła i moze to dlatego.
Poziomka- jeśli możez to daj znać co u Ciebie.

Ja do gina jeszcze się nie zapisałam, ale dla świetego spokoju zrobiłam trzeci test:rofl2: I oczywiście piekne dwie krechy. Jutro zadzwonię do gina i zobaczymy na kiedy mnie zapisze. chciałabym jak najszybciej chociaż z drugiej strony to wolałabym poczekać, zeby jak najwięcej mogł zobaczyć na usg. I jak tu dogodzić kobiecie w ciązy:cool2:
 
reklama
Do góry