reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Rita, Lila Zarejestrowałam się na USG 20 grudnia. Będę wtedy w 12 tygodniu ciąży.

Lila wszystko będzie dobrze. Nie nakręcaj się niepotrzebnie, ja Cię proszę.

Idę spać.
Dobranoc
 
reklama
jeszcze 3 dni i do gina ide :)) samopoczucie u mnie ok wszystko gra tylko czsami brzuch momentami pobplewa ale w miare wiec mysle ze ok.....
jest jeden maly problem jakos nie umie jeszce ani jednego dnia nie zapalic choc jednego papierosa:zawstydzona/y: ograniczylam choc to zaden sukses:(((((((
 
Witajcie kobitki!:happy::happy:
zadzwoniłam dziś do mojej pani gin., żeby się umówić na wizytę i gdy się dowiedziała, że jestem w ciąży krzyknęła radośnie w słuchawkę i zaprosiła mnie.........na jutro na 17.30, bo jak powiedziała:" już wychodzę ze skóry z ciekawości. Niech Pani przyjeżdża, nie ma po co odkładać wizyty". Widać w państwowych gabinetach też może być normalnie:tak::tak::tak:
 
Sensi super! Mój lekarz i położna też się bardzo ucieszyli, a też chodzę państwowo. Uważam, że powinno być więcej takich lekarzy jak nasi. :tak:

Patina ważne, że się starasz ograniczyć palenie. Może uda Ci się całkowicie zrezygnować z papierosów.

Jak dzisiaj Wasze samopoczucie?
Mój suwaczek twierdzi, że powinnam mieć poranne nudności i potrzebę lepszego wyczyszczenia toalet :-D;-) na szczęście omijają mnie te "przyjemności" i mam nadzieję, że tak zostanie.
 
Ja narazie nie mam żadnych objawów-z wyjątkiem braku @ i pozytywnego teściku. :tak::tak:A zamiast @ mam ciągle biały dośc płynny śluzik. A jak to wygląda u Was:confused:
 
Witam dziewczyny... jutro bedę miała wyniki badań krwi a w poniedziałek druga wizyta u gin :)

Nie wiem czy się martwić - w sobotę miałam minimalne plamienie... tak jakby kropelka krwi i koniec :confused: nie wiem czy mam się tym niepokoić czy nie...

Zastanawiam się czy już mnie dopadły "TE mdłości" - od zeszłego tygodnia mnie mdli, odbija mi się oraz mam zgagę (Manti jest niezawodne) ale dam radę... :tak:
 
Sensi ja juz tak mokro w gatkach nie mam,ale objawow tez zadnych raczej. a sluz tez mam,tylko juz nie taki duzy jak na poczatku.
Patina - ja w ciazy z Mikim palilam az do trzeciego testu, zeby sie przekonac czy napewno jestem w ciazy i rzucilam juz wtedy. Tez ciezko mi bylo,ale musialam i rzucilam w jeden dzien. Tobie tez sie uda, ale widocznie Ty potrzebujesz czasu, powoli,a uda sie!
Alkmena - jedno kropke pamietam miaalm raz z Mikim, minimalna, nie martw sie, dobrze jest, powiedz o tym lekarzowi, moze cos sie przekrwilo tam w srodeczku, jakies naczynko. Glowka do gory!!

Ja dzis juz po wizycie. Nie miaalm usg, karte ciazy mam, pani doktor bardzo mila, nastepna wizyta 19 grudnia. Termin na 15 lipca.
 
Lila - dzięki za pocieszenie ;-)

Rita78 - ja wczoraj miałam takie zawroty głowy... dokładnie jak Ty... koszmar :wściekła/y:



A tak wogóle to już powiedziałyście najbliższym?
Jak wszystko będzie dobrze to razem z mężem planujemy zrobić niespodziankę rodzicom jako prezent gwiazdkowy (skończę akurat 12tc)... wczoraj rodzice zrobili mi kazanie że już chcą zostać dziadkami, że juz czas... że chyba się nie doczekają itd. itp. :) a ja siedziałam i myślałam, że pęknę ze śmiechu :-)
 
reklama
Sensi ja miałam bardzo duże uczucie mokrości na początku, śluzu bardzo dużo, rozciągliwego nieprzejrzystego. Teraz już tylko uczucie wilgotności i śluz żółty rozciągliwy.

Alkmena ja przy Szymku miałam trzy dni plamienie i gin mnie do szpitala wysłał żeby wszystko sprawdzić i było ok, a w tej ciąży parę dni temu po seksiku miałam śluz z niteczkami krwi. Też się trochę wystraszyłam. Ważne by nie było koloru żywej krwi. Nie martw się na zapas, ale ja jestem taka, że jeśli nie znam przyczyny to wolę sprawdzić u lekarza.
U nas dalej nikt nie wie. Postaramy się wytrzymać do Wigilii z radosną wiadomością. ;-):-)
 
Do góry