reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

mam witaminy o nazwie prenatal clasic.
mdłości posiadam od jakiegoś tygodnia, moze troszkę dłużej... mam nadzieje ze to tylko na początku tak będzie.
Staram sie ogólnie nie narzekać... jednak nie zawsze mi to wychodzi:zawstydzona/y:
 
reklama
Ja tez biorę Prenatal Classic...Mdlosci na razie brak i mam szczera nadzieje, ze sie bez nich obejdzie... Powiedzcie, dziewczyny, jestescie w stanie normalnie pracowac? Ja nie bardzo jestem sie w stanie skupic na czymkolwiek co nalezy do moich sluzbowych obowiazkow...
 
littleblue - jestem belfrzycą w elitarnym ;-) LO i wykładowcą uniwersyteckim, więc ja MUSZE normalnie pracować, nie mam zadnej taryfy ulgowej. Lekcja i zajecia być muszą, punktulanie, pieknie, dopracowane, jak nie podziękują mi za prace i pożegnają....
ja się dogadałam z Maleństwem, codziennie rano mu tłumaczę, że matka musi isc do pracy i być kreatywna - narazie skutkuje ;-)
 
Marchewa ponoc po maternie takie duze dzieci, ja bralam:-)
Biedronko zdjatko cudne! Narazie biore tylko kwas foliowy.
Paula trzymam kciuki, wszystko bedzie dobrze!!
Sensi to mowisz,ze tez dobrze w 12 tygodniu?? to juz nie wiem czy isc gdzie indziej na usg czy poczekac:baffled:

Tak sobie mysle,ze ten moj nastroj to przez moje hormonki,a w weekend do szkoly, bleee:wściekła/y:
 
paula jesteśmy z toba ,czymamy kciuki:tak:
Ja w pierszej ciązy brałam materne ,ale dziecko nie było az tak duże3600 .Teraz materny u nas w aptekach nie ma wiec inne bede brała .A jeszcze po jakich witaminach moga byc dzieci ??? są jeszcze jakieś?
 
Lila według rekomendacji Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego zaleca się wykonanie trzech badań ultrasonograficznych - przesiewowych w ciąży:
    • 11 – 14 tydzień ciąży,
    • 20 tydzień ciąży ( +/- 2 hbd )
    • 30 tydzień ciąży ( +/- 2 hbd )
Paula modlę się
 
Sensi a Ty na pierwszej wizycie masz usg??W ktorym tygodniu masz pierwsza wizyte??
Oliwka Miki tez nie jakis wielki,bo 3750,ale moja siostra bez materny urodzila naturalnie 5 kg synka i podziekowala. Wiecej dzieci tam nie bedzie. Nie wiem jak oni usg robili:no:
Malvinko jak sie czujesz??

Napisalam sms-a do Pauli, mam nadzieje,ze wszystko oki.
 
5 kg i sn :szok:to naprawde niezły wyczyn,moja kuzynka tez urodziła 4900 i nie umiała sn to zrobili ciecie ale najpierw mósiała sie pomęczyc:-(
 
reklama
Jak chciałam kupic Materne to Pani mi powiedziala, ze wycofali ja dlatego, że zbyt duże dzieciaczki sie rodzily... Marchewa, wlasnie probuje malenstwu przemowic do rozsadku, żeby puscilo matke do pracy...Troche uparte jest:-)
 
Do góry