reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Witam!!!
nie chce zapeszac ale tez chyba bede lip[cowa ....@ mialam miec 03.11...;-) a jak narazie nie ma ....wczoraj robilam test ale sama niewim czy cos tam wyszlo niby bardzo slaba druga kreska prawie nie widoczna a moze serio nie ma jej....:no: ale @ dalej nie ma wiec jutro rano robie kolejny test....
 
reklama
aha i to nasz 3 cykl staran i ostatnie by;y bnardzo intensywne:-p a ten jakos sie opuszczalismy wiec czy to mozliwe????
 
Patina26 a masz moze inne objawy? Mnie sie wydaje ze jednak Ci sie udało!! Jezeli była druga kreska na tescie nawet jezeli bardzo słaba to witamy w lipcówkach!!
 
no inne objawy to:
ból piersi (ale zawsze tak mialam przed @)
bol brzucha jak na @ tylko ze tak pare razy w ciagu dnia mnie lapie i zaraz mija..
nic wiecej jak narazie nie zauwazylam
dzis robilam kolejny test i znowu taka prawie nie widoczna druga....
a od poprzedniego minelo dwa dni to moze powionno juz widac wiecej??
 
To ja obstawiam ze jestes, moze to zalezy od testu ( nie znam sie na tym ) ale przeczytałam na swoim tescie,że kreska moze byc od bladoróżowej do intensywnie czerwonej. Ja miałam takie same objawy co Ty dlatego zrobiłam test a wizyta u lekarza potwierdziła wszystko.
 
Patina witaj!
Polecam test firmy Amil, mnie wychodziły blade kreski na Quick Vue i Preteście, a na Amilu dwa dni później piękne grube i czerwone.

Pozdrawiam wszystkie Lipcóweczki! :-)
 
Witajcie:)
Patina26 trzymamy kciuki :):)
Chyba musze sie zaopatrzec w jakies getry bo cos mi nozki marzna na dworku. Jak milo o siebie dbac podwojnie..
Pozdrawiam wszystkie mamusie i licze na kolejne lipcoweczki.
 
Czy moge i ja?? Patrzylam Paula czy gdzies mnie nie zapraszalas,ale widze,ze nie:-p ;-) To sama sie wprosze, tez mam byc lipcowka, choc juz mam schizy,bo dzis zrobilam drugi test i nadal krecha blada,ale poczytalam u Was,ze moze byc i blada wiec mam nadzieje,ze nam sie w koncu udalo:tak:
Paula ja robilam wlasnie pretes i Quick - view czy jak mu tam. I na obydwu blade:baffled:

Co do objawow to raczej dokuczliwych nie mam, czesto siku, uczucie mokrosci w gatkach:zawstydzona/y: , szybciej chodze spac, piersi swedzialy,teraz zrobily sie bardziej wrazliwe,troche sa wieksze. Nie wypryszczylo mnie na buzi jak co miesiac:-)

Z Paula znamy sie z jednego watku, czerwcowkolandu:-)

Termin wychodzi na 17 lipca.

Pozdrawiam Was goraco, caluje w brzusie!! Jesli pozwolicie, czasem bym do Was zagladala,albo i czesciej, jesli mozna:zawstydzona/y:

I od razy pytanko:zawstydzona/y:
Ile testow zrobilyscie??Jakie kreski Wam powychodizly??Co ile dni??Kiedy idziecie do lekarza( ktory to bedzie tydzien)???


Przepraszam,ze ja tak od razu z tyloma pytaniami,ale ja tak mam, i takie schizy non stop, Paula cos o tym wie:zawstydzona/y:
 
Lila witaj kochana!
Nie zdążyłam Cię po prostu zaprosić na wąteczek Lipcowy bo jak wiesz wczoraj mnie nie było cały dzień, a dzisiaj dopiero teraz mam czas żeby usiąść do kompa.
Oczywiście, że Cię zapraszam. :tak::-)
To jest niesamowite, że Tobie, Megan i mnie udało się zajść w ciążę w tym samym czasie i znowu będziemy mieć dzieci w takim samym wieku. :-)

Patrzyłaś na wątek https://www.babyboom.pl/forum/stara...k-i-pelne-fluidkow-testy-bez-komentarzy-3695/

Widzisz jakie miałam blade kreseczki na Quick Vue i Preteście, a jakie ładne grubaśne na Amilu?
Popatrz też jaki blady jest Quick Vue Aletki, też ledwo widoczna druga kreska.
Ja zrobiłam w sumie 3 testy, wszystkie trzy są opisane na wąteczku.
Pierwszy w 31 dc blady, drugi 33dc blady, trzeci 36dc wyraźny i gruby.

Zaglądaj tak często jak się da. No nie wyobrażam sobie tego wątku bez Ciebie. :-);-) Hihi kto będzie zadawał te wszystkie pytania?

Do gina idę w ten czwartek to będzie pierwszy dzień 7 tygodnia.
 
reklama
Paula - Aletka mi ta stronke wkleila, widzialam wtedy tylko pierwsza stronke,ale teraz przejrzalam wszystkie i sie troche uspokoilam, ale tylko troche;-) Chyba juz testu nie zrobie,bo jak znowu blada wyjdzie to juz sobie calkiem wkrece,ze sie ciaza nie rozwija czy jakies takie,a po co:baffled: U mnie w miescie pytalam o amil,ale chyba nie ma, choc nie bylam we wszystkich aptekach. no i ciesze sie,ze uwazasz,ze ja tu musze byc, ja tez tak mysle hehe, chocby do zadawania pytan:zawstydzona/y: ;-) :tak:
 
Do góry