reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Ile na -?" - czyli jak tracimy na wadze

Madzia737

Maciuś i Majeczka
Dołączył(a)
15 Listopad 2007
Postów
5 873
Miasto
Opole
Dziewczynki pomyslalam,zeby dla swiezoupieczonych mamus zalozyc teraz watek jak nam idzie zrzucanie tych dodatkoych kilogramow,no i jaki mamy na to sposoby.
Ja narazie sposobu nie mam,bo stwierdzilam,ze musi mi sie mleko dobre wyrobic wiec cos trzeba jesc,a dieta bedzie pozniej,ale juz tak duzo nie pochlaniam co w ciazy:tak:
Ja dzisiaj w tydzien po porodzie mam 10-11 kg mniej:-).Brzuch mi jeszcze troche wisi,ale mam nadzieje,ze jeszcze zejdzie,no a reszte trzeba bedzie cwiczeniami potraktowac.Ale za to moje boczki-o zgrozo bradzo nieladne:no:
 
reklama
O Jezu Roni to juz masz 6kg mniej niz mialas przed ciaza:szok:.Jak ty to robisz kobieto:confused:Mi do wagi wyjsciowej jeszcze trzeba ze 7-8 zrzucic,a gdzie wiecej?:szok:
 
Madziu ja nic w ciazy nie przytylam, ani grama
wiec to co mam zrzucone to poprostu moja Mloda plus cala otoczka
(spodziewalam sie ze wiecej kg pojdzie, tzn ze to wszystko wazylo wiecej)
z Jaskiem w ciazy przytylam tylko 6 kg, ale ja jestem gruba z natury
 
Ja narazie nic nie wiem ,bo waga zepsuta:-) w każdym razie w ciuchy sprzed ciaży wchodzę bez problemu, brzuszek ma mały flaczek, trzeba to wypracować:-)
 
Dziewczyny genialny pomysł z tym wątkiem!

Mimo że ja jeszcze w formie "wieloryba" czytam z wypiekami na twarzy i jestem zachwycona że tak szybko lecicie z wagi! :tak: Człowiekowi się zaraz lżej na duszy robi! :-)
 
Przede mna jeszcze 9kg do zrzucenia. O dziwo mieszcze się w dziny sprzed ciąży (ale fakt, takie większe były:zawstydzona/y:) ale brzuch, bleee, no i te boczki o których pisze Madzia. Czekam aż skończy sie okres połogu i ostro walcze z flakami i nadbagażem:tak:
 
Ja ważę 6 kg więcej niż przed porodem... W ciąży przytyłam ponad 20 kg... Szybko zrzuciłam (tak mi się wydawało), ale teraz już postępów nie widać i trzeba będzie ćwiczyć, bo ciało takie flakowate... Mieszczę się tylko w jedne spodnie, a i tak boczki wypływają... I apetyt dopisuje:-)
 
To ja jako naczelny niedowiarek - naprawdę nie wierzyłam, że kiedykolwiek schudnę:-p - melduję się z 7 kg mniej 6 dni po porodzie:-) Brzuch jeszcze dość duży, tak 4 mc na oko, okolice biodrowe też, za to łydki i ręce.......marzenie, nigdy takich chudziutkich nie miałam:-D Biust urósł od karmienia, ale jeszcze w duże E wchodzi, no i jak mi talia wróci to nic tylko do Playboya pozować:-p:-p:-p
 
reklama
Ja po porodzie kupilam sobie wage elektroniczna, aby baczniej obserwowac spadek wagi. Dzisiaj tj. 17 dni po porodzie waze 60,6 kg- czyli do wagi wyjsciowej pozstalo ok 4,5 kg.
Biust powiekszyl sie o jeden rozmiar tj. z 75c na 80c- wiec w bluzki sprzed ciazy nie wchodze bo biust sie wylewa:-D, jednak ze spodniami nie mam problemu:tak:.
 
Do góry