reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy Maluchow i kopniaki!!!

ja już dostałam ze wszystkiego we wszystko chyba! Jak zaczynają się kopniaki to raz z lewej, raz z prawej a to w pępek aż cały brzuch lata :-)
 
reklama
AHaa ja mam tak jak ty. Widać maluch ułożył się nóżkami w dół bo wali tylko po pęcherzu. Jest niezmiernie precyzyjny w rozdzielaniu kopniaków bo zawsze kopie w tym samym miejscu. U mnie maż tez już może malucha poczuć. Teraz jak śpimy przytuleni a maluch nie, to mam wrażenie że mój brzusio anakuje męża i wybudzi go kopniakami po krzyżach :tak:. Ja to nie mogę uwierzyc że tak szybko pojawiły się takie mocne kopniaki! Cały brzuszek faluje!
 
u mnie też maleństwo daje o sobie znać szczególne jak się położe :tak: żeby odpocząć to mój szkrab się budzi i wariuje he he
 
Moje bable nie daja mi spokoju nawet na chwile to cudowne choc czasem nie moge znalesc odpowiedniej pozycji zeby miec chociaz wrazenie, ze jest im wygodnie a to dlatego, ze czuje, ze jest im juz dosc ciasno w moim duuuzym brzuszku.
Mam 128cm w pasie!!!:-D A jeszcze dwa miesiace;-)
 
uwielbiam te kopniaczki syna
a jeszcze bardziej to podoba mi się ta czkawka
nie wiedziałam że to ona dopóki nie zobaczyłam jak czka na usg a czułam w tym czasie to dziwne delikatne drganie
pan doktor mówi, że to dobrze, że je miewa:-)

no i dziś odwiedzili nas moi rodzice i Groszek skopał babcię;-) na życzenie zresztą ku wielkiej jej radości
 
U mnie dzidzia tez wierci się przeokropnie. Śmieję się, że już czuje respekt przed ojcem, bo jak mówię mężowi, przyłóż dłoń, to dzieciątko się uspokaja. Cudowny lek. :) :-)
Renek, a aja mam 115 cm w pasie a to dopiero początek 7-go miesiąca u mnie. Hi, hi, hi. Zobaczymy co dalej:-D
 
reklama
U nas mała daje nam popalic tymi kopniakami najbardziej w nocy. A w ciągu dnia ma wyznaczone pory i w nich tylko ją czuć..no chybaże śpi i przez sen gdzies tam raczką czy nóżką uderzy:-)) Czkawkę widzielismy juz dawno na usg ale dopiero z 3tyg temu poczułam jakie to śmiesznie uczucie.. ;-)
 
Do góry