reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy Maluchow i kopniaki!!!

reklama
Ja ostatnio nic nie czuje i do tego te bole glowy,:-(
Troche sie martwie a do tego nie wiem kiedy ide znow do lekarza. Porobany kraj, musze siedziec i czekac az przyjdzie jakies zawiadomienie o spotkaniu z lekarzem a ja juz chcialabym zobaczyc znow moje malenstwa...:tak::tak::tak:
 
Renek to ci współczuje tak czekac. Jak człwowiek ma nazwanczoną wizyte to przynajmniej wiek kiedy i czeka na ten dzień. A w ciąży bliźniaczej masz częściej USG i wizyty?
 
Ja pierwsze ruchy Natalk poczułam w swieta podobnie w wigilje a termin miałam na maj.Ale pamietajmy ze te pierwsze ruchy kture maluszek wykonuje my odczuwamy jak to lekarze opisuja jak łaskotanie skrzydłami motyla czujesz w brzuszku jakby motylek byl tam uwieziony i łomtał skrzydełkami. a dopiero pózniej czuje ie takie kopniaczki.
 
Hej. Ja pierwsze ruchy mojego synka poczulam jako lekkie uklucie. Potem byly delikatne a potem..silne koniaki. Teraz jeszcze nic nie czyje i zastanawiam sie czy fasolka tam jest. Dzis widzalam ja na USG. Machala do mnie raczkami i nozkami.
 
Mamusiusynusia- juz wiem, ze ide do rodzinnego 14 01 tak jak Ty:-) i moze sie dowiem czy bede miala czesciej USG i jak czesto. Na ostatnim czyli pierwszym USG pani powiedziala,ze bede miala konsultacje w szpitalu ale nie wiem kiedy:-( Z tym tez musze czekac na jakies powiadomienie. No coz tak tu jest i nic nie moge zrobic:-( ale byleby do 14:happy2::happy2::happy2:
 
Dorka, ale super, że wdziałaś brykajace maleństwo. Pamiętam jak byłam z Matim w ciąż to właśnie USG w 12 tygodniu zrobiło na mnie największe wrażenie, bo dzidziusia całego wtedy widać, a potem to juz tylko po kawałeczku.:-)

Renek to fajnie, że już wesz kiedy masz wizyte. wydaje mi się, że powinnas miec cześciej USG.
 
Dorka, ale super, że wdziałaś brykajace maleństwo. Pamiętam jak byłam z Matim w ciąż to właśnie USG w 12 tygodniu zrobiło na mnie największe wrażenie, bo dzidziusia całego wtedy widać, a potem to juz tylko po kawałeczku.:-)

Ja miałam identyczne odczucia. Połówkowym to byłam w ogóle rozczarowana, bo nie dość, że nic nie widziałam (tzn. nie rozpoznawałam), to na dodatek Mikuś nie pokazał że będzie chłopczykiem, a bardzo liczyłam na poznanie płci.
 
reklama
Mamusiusynusia - bardzo sie ciesze ze juz tak mocno czujesz ruchy swojej dzidzi :-)wiec sie wogole nie denerwuj przed jutrzejszym USG bo napewno wszystko jest oki. Napisz jak bylo po powrocie.

Ja jeszcze nie czuje chyba nic w kazdym razie nic co by sie regularnie powtarzalo :-( moze dlatego ze jestem grubiutka:sorry2::confused::baffled:
 
Do góry