reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy Maluchow i kopniaki!!!

Post, ale Ci fajnie! Ja dobre 3 miesiace po porodzie miałam odruch sprawdzania brzucha czy się rusza:-) No i do tej pory mi tego brakuje, bo to był jeden z fajniejszych aspektów ciąży:tak:
 
reklama
Post super, no i widzę że imię wybrane:-Dteraz będziesz spokojniejsza:tak:
Kuba mnie strasznie kopał i się przsuwał swoją szanowną d***:-D
 
Kicrym...no spokój dają te kopniaki a imię ...robocze:-D:-D:-D narazie..śniła mi się dziewczynka Łucja więc automatycznie po USG nazywamy pasożyta Łucjan:-):-):-):-):tak::tak:
 
Post, wiesz co? Mi się coraz bardziej to imię podoba.....to może zostawcie Łucjana?:-):-):-) A i Twój M też już się na pewno z imieniem obył, skoro tak małego nazywacie:-D:tak::tak:
 
Ale zazdroszczę:tak: Ale skończę ten awans i też zaczniemy staranka. A może nawet od stycznia przyszłego roku, żeby za rok na wigilię był już model 2+2:-D Choć na tegoroczną wigilię też może jeszcze wyrobilibyśmy się:-)
 
:)
nawet w pracy małż sie Łuckiem pochwalił:-):-):-):-) i wszyscy się śmieją a potem poważnie dodają...naprawdę Go tak nazwiecie??:-D:-D:-D jak widzę ich miny to mam odpowiedzieć...ależ oczywiście:-D:-D:-D
Mnie też się podobuje coraz bardziej ale zdrobnienia...Łucek Pucek, kojarzą mi się tylko z płynem do mycia naczyń marnej jakości co się Pucuś nazywa:-):-):-):-)
Ale może na drugie:-):tak::tak:
 
reklama
reklama
Do góry