reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny- przydatne informacje,porady-menu- zdjecia - BEZ KOMENTARZA

sasanka.1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Wrzesień 2009
Postów
240
Miasto
O-ka/USA
Czy myslicie juz o tym wydarzeniu :)

Jesli tak to w tym watku bedziemy mogly sie podzielic istotnymi informacjami takimi jak :
-menu,
- cenami imprez w lokalu
- cenami za uroczystosc w kosciele
- problemami z naszymi plebanami :)
-wkleic zdjecia z uroczystosci naszych bobaskow :)
i wiele innych
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja narazie nei mam żadej chrzesnej bo w rodzinei sami faceci i u mnie i u M a przyjaciólka jest juz chrzesną u Oliwki... Wiec czekam z chrzcinami na lepsze czasy...
 
Ostatnia edycja:
u nas będzie problematycznie- po pierwsze nie wiem, jak duże ksiądz będzie robił problemy, bo my grzesznicy bez ślubu, a po drugie u mnie albo opcja 2 matek chrzestnych, lub 1 chrzestna i jedna świadek chrztu, albo lipa będzie- nie wiem, co ksiądz na takie kombinacje, znajomi chrzcili bez slubu i było oki, ale u nas jeszcze te chrzestne ehhh zobaczymy
 
Ja chrzciny planuje w PL i bede czekala az maz dojedzie do nas takze pewnie tez na wiosne w tym czasie moze upoluje chrzestnego :)
 
ewelad- my tez grzesznicy bez ślubu a u mnie wizja 2 tatusiów chrzesnych. Szkoda tylko ze te kościoły tak mało tolerancyjne :-D Powaznie to ksiadz by chyba zawału dostał. Wiec nic tylko trzeba ogłosic casting na crzesną. No i jeszcze jeden problem- M nie ma garnituru- ba- on nie lubi garniturów a jak pojdzie na chrzest? W jeansach?!:-D A i za dwa lata czeka mnie komunia Oliwki... To moze razem zrobię..hmm

tak wogóle z tego co widzę to polowanie na chrzesnych to dość popularny problem:-D jakoś nie czuję się z nim tak samotnie ;-)
 
Ostatnia edycja:
tetina podobno czasami księża godzą się na dwoje chrzestnych tej samej płci, chociaż jest zapis, że jeden on i jedna ona:-) no zobaczymy, a co do wdzianka dla tatuśka, to mój akurat lubi garniaki, bo rzadko nosi i wie, że ja go lubię w takiej wersji :-D ale w zeszłym roku D był chrzestnym i on był w garniturze, a tatuś w jeansach i koszuli-to chyba zależy , w jakim klimacie imprezka- tam akurat po kościele był obiadek we włoskiej knajpce w luźnym, kamaralnym gronie
 
reklama
nam odmowiono udzielenia chrztu i mojej i w meza parafii bo po cywilnym jestesmy.
Maja bedzie ochrzczona w kosciele gdzie ksiedzem jest wujek najlepszego kumpla Mka-ten nie widzi zadnego problemu i stwierdzil ze przeciez ci ksieza nie krzywdza nas tym ze nie chca udzielic chrztu,tylko to dziecko.
Tak wiec Maja bedzie ochrzczona 21.08.
 
Do góry