reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny- przydatne informacje,porady-menu- zdjecia - BEZ KOMENTARZA

cześć lipcowe mamusie :)
mam dla Was taka radę. Jeśłi robicie zdjęcia z chrztu spytajcie czy w tygodniu nie są tańsze. Na przykład u nas w mieście w sobote i niedzielę cena za pozę to 80 zł, a w tygodniu 60 ;) pozdrawiam. Mama marcowa `10 :)
 
reklama
my organizujemy chciny 10.10.10 w PL...ale mam stresa;)
mlody ur sie w UK...certyfikat ur trzeba przetlumaczyc, chrzestny Anglik- takze...a lecimy 8...wiec nie wiem co i jak czy sie wyrobimy...
 
Ostatnia edycja:
a my chrzciny za tydzień-3.03,akurat mały będzie miał równe 3 miesiące, ubranko już jest tylko jeszcze buciki i czapeczke trzeba dokupić no i tą swieczke i szatke
niech już będzie po tych chrzcinach
 
Po chrzcinach. Moja mama przygotowała obiad. Było 15 osób. Andrzej dostał sporo prezentów, łańcuszek z Krzyżykiem, łańcuszek z Matką Boską, monetę z Kardynałem Wyszyńskim i trochę pieniędzy.
 
nasz Maluszek był chrzczony więc chyba najwcześniej bo 21.08, chrzciny połączyliśmy z naszym ślubem kościelnym :tak: wszystko się udało (a załatwialiśmy wszystko - konkretniej ja - raptem tydzień wcześniej :confused2:) jedyny minus takiej organizacji 2w1 to to, że chrzciny były w cieniu ślubu.. i mało kto zwrócił uwagę na Krzysia :zawstydzona/y: plus taki, że koszt jeden a że u nas z kasą ciężko, nie było wyjścia :sorry:

85a.jpg
 
hejka,
jestem z sierpniowek, ale Moja Sara z 4.08, wiec podczytuje Was, zeby szybciej wiedziec co nieco ;)
wie moze ktoras gdzie w Wawie mozna bez żadnych klopotow i wątów ochrzcic dziecko nie mając ślubu koscielnego? najlepiej na Targówku lub Pradze (obojętnie czy Płd czy Płn)
 
Hej
My chrzciny mamy 6 listopada :) sobota- bez mszy, sam chrzest. Teżż bez slubu koscielnego. Robimy w sobote bo tak sie udało chrzestnych zgarnąć bo w niedziele juz wylatywać musza, jedno do Niemiec drugie Szkocja- wiec rodzice chrzesni beda bardzo blisko...........
Impreza na 20 osob w takiej knajpce. Z kasą krucho, ale narazie warunkow w domu nie ma zeby urzadzac imprezki.
Impreza za 3 dni a ja nie mam ani stroju dla siebie, ani dla Ignacha:p Jedziemy w piatek to cos zakupie- podobno w Warszawie pod mostem Poniatowskim jest w pasazu taki fajny sklep z ubrankami.
A moje pytanie jest takie:
Czy my jako rodzice powinniśmy kupić cos dziecku? Na pamiatke chrztu, czy wystarczy jak dostanie od innych?
 
reklama
Do góry