reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leki i suplementy dla mam i dzieci

reklama
dokładnie Tantum Verde do psikania:tak:

Ja walczę z katarem, wrrrrrrrrrrr,
zresztą dzieciaki też zakatarzone:crazy:
 
Wika, moim przeszło :tak: Z Adą nawet u lakarza nie byłam - juz mam standardowe postępowanie z jej katarem :tak: Wojtusiowi tylko kazała katarek odciągać.
 
podpinam sie pod pytanie dari ,czym sciagasz katarek??
ja tez frida i mala nawet jakos nie lamentuje za bardzo ale mam wrazenie ze nie daje rady sciagac do czysta bo sciagne a nadal jej tam cos slychac w tym nosku :confused2::eek:
 
Psikam wodą morską i ściągam fridą. Mój też tego nie za bardzo lubi, ale się przyzwyczaił. Na nasz katar było to wystarczające.
 
zyrafka ja z polecam płukanie gardła mieszanką: 1:1 woda utleniona:woda przegotowana + kilka kropel jodyny. Sprawdzona i jedyna rzecz która pomaga mi na gardło, a ja nie choruje na nic innego i z gardłem już troche przezyłam. Ewentualnie jak problem tkwi w powiększonych i zapalonych migdałamch to dobre jest smarowanie migdałów samą jodyną, tylko że to takie hardcorowe:-D, ale pomaga od razu. Tantum verde jest o tyle fajny, że działa znieczulająco, ale poza tym mi nie pomaga:-(.
 
reklama
ja też ścigam Fridą i psikam Euphorbium. Fridy Wojtuś nie lubi, no ale co zrobić, jakoś nosek mu muszę oczyscić:baffled: I też czasami podchodzę do tej czynności kilka razy pod rząd, bo mam wrażenie, ze wszystkiego nie wyciągnęlam
 
reklama
Do góry