reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla lipcowych maluszków

kota-behemota

Q & H team
Dołączył(a)
15 Kwiecień 2011
Postów
4 837
Miasto
śląskie lasy
Na głównym zaczął sie przewijać temat imion, więc zakładam nowy temat, żeby nic nam nie umknęło i wszystko było uporządkowane w jednym miejscu.
Wpisujcie imiona jakie bierzecie pod uwagę dla swoich dzieci. Czy zgadzacie się z partneren, czy ewentualnie będzie to temat do negocjacji
biggrin.gif



My mamy pewny typ dla dziewczynki, od lat podoba nam się imię Hania. Z chłopcem jest problem, no ale będziemy się ewentualnie zastanawiać jak już poznamy płeć :)
 
reklama
Dziękuję kochana:*


U nas dziewczynka będzie miała według mnie Pola według męża Klara:-) A chłopiec według mnie Kajetan a według męża Kacper:-):-):-)

u nas miała być Hania kiedy okazało się, że będzie Jaś :-)
 
Ostatnia edycja:
Hania :) sliczne imie
wlasnie znajomi mi w sobote opowiadali jak to bylo z ich Hania
gdy poszla do ginka i sie okazalo co bedzie napisala mezowi sms "Hania!"
a na 100% byla pewna ze bedzie chlopak tak jak ty dla dziewczynki mieli a o chlopca sie klucili

Jesli chodzi o mnie to hmmm nie wiem czemu ale maz uwaza ze za wczesnie zeby wybierac imie i nie bardzo teraz chce o tym gadac
stwierdzil ze jak bedzie wiadoma plec to dopiero
ja tez mysle ze bedzie chlopiec z reszta nie tylko ja pol mojej rodzinki tak sadzi i jestem za Mateuszkiem
 
Hej - ja z mężem już od roku (odkąd myślimy o dziecku) mamy typy: Hania i Staś :)
do Hani jestem, przekonana na 100% a Staś brzmi ładnie w zdrobnieniu... ale już mam w wyobraźni "Stasiek Spasiek" :p no ale teść ma tak na imię i już się wygadaliśmy i teraz w razie co - trzeba będzie odkręcać i tłumaczyć :)
 
My już Hanię mamy :-D Mała wybrała imię braciszkowi - Jaś a mi coraz bardziej podoba się imię Lenka. Oczywiście to jeszcze do dyskusji, długiej i namiętnej zapewne ;-)
 
Hej dziewczyny:)Tak właśnie byłam ciekawa jakie umiona wybiorą inne mamusie;)I widze, że Staś rządzi:D U nas jeszcze trwają debaty i dla chłopca zastanawiamy się pomiędzy Filipem a Hubertem, a dla dziewczynki Lenka albo Pola.Chociaż Pola ma na imię moja siostra i tak dziwnie by mi było...ale imię ogólnie bardzo mi się podoba:))
 
oooo! W samą porę ten wątek. U nas mamy murowane imię dla dziewczynki: LEA. Drugie imię dostanie po mnie :) (Kamila)

Niestety dla chłopca mamy tylko drugie imię- po tatusiu (Łukasz). Żadne imię jak na razie nie wpadło nam w oko. Będę podglądała Wasze pomysły.
 
reklama
Ja dla dziewczynki chciałabym Maja, Zuzia lub Lena, kilka lat temu byłam w 100 % przekonana, że Lenka będzie, teraz bardziej skłaniam się ku Mai ;-)
A dla chłopca Jakub lub Kamil.
 
Do góry