reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

płeć dziecka:-D

karolinna

grudzień 05,wrzesień 08
Dołączył(a)
15 Lipiec 2005
Postów
4 797
Miasto
Katowice
a tu kolejny dylemacik;) jak już gdzieś wcześniej pisałam jestem w 5 miesiącu ciąży ale to małe sprytne nie chce pokazać co tam chowa między nóżkami,albo kładzie się tyłeczkiem albo krzyżuje nogi:)więc wiedziona ciekawością weszłam sobie na stronkę www.noworodek.pl a tam po lewej stronie na stronie głównej jest taki tytulik"kalkulator"i odpowiadając na test można ustalić jaką maleństwo ma płeć.Mnie wyszło że będzie to na 61%dziewczynka,najważniejsze żeby było zdrowe ale mnie marzy się CHŁOPCZYK:) więc może dziewczyny które były już i znają z usg płeć mogłyby na tę stronkę wejść i zrobić sobie"test"ciekawa jestem czy pokrywa się to z tym co wiedzą...:) na pewno jest to fajna zabawa:)ps.na innym forum pisałam podobne pytanie ale tamte dziewczyny jakoś są niemrawe,więc liczę na was moje piękne.Całuski 2ps.w końcu ta stronka chodzi,bo już się przestraszyłam
 
reklama
Ja tez robiłam sobie ten śmeiszny test i na 65% -chyba- bo to było dawno wyszła dziewczynka i jest dziewczynka.. ale ja tam na twoim miejscu bym sie tym nie sugerowała, myśmy juz sparawdziły że lepiej sie sprawadza kiedy było poczęte bo jak dwa dni przed owulacja to dziewczynka a jak dokładnie w dzień owulacji to chłopak ale i tak nie ma reguły.. pozostaje czekać... :) Pozdrawiam
 
Zrobiłam sobie ten teścik dzisiaj i to już nie pierwszy raz i oto wyniki
Za pierwszym razem ok 90 % było na chłopca za drugim nie pamiętam ale na chłopca było mniej a dzisiaj już tylko 54 % że ta chłopiec a wszystko przez to że moje niektóre upodobania ciążowe się zmieniaja kiedyś jadłam kwaśne i tylko kwaśne a teraz słodkie do pewnego czasu piersi mi nie rosły a teraz strasznie więc jak tak dalej pójdzie to za tydzien wyjdzie mi dziweczynka ;D ;D
A USG pokazuje że to jest CHŁOPIEC ;D ;D
A tak apropos Karolinko czy nie powiększył ci się meszek na twarzy bo u mnie już od kilku tygodni nawet mąż zauważył że tam gdzie faceci mają zarost to mi mój meszek się rozrósł oczywiście nie jest ciemny ale jest go więcej i jest dłuższysz czególnie dół bródki pewne włoski pojedyncze ale długie wyrastają mi na dekoldzie :mad: :mad:
Ale numer ale rozmawiałam o tym z moją mamą a ona nie znając jeszcze wyników USG powiedziała mi że ona tak też miała będąc w ciąży z miom bratem a ze mną i moją siostrą nie i wtedy jej lekarz mówił jej że to z tego powodu że do jej krwi od malutkiego chłopaczka przenika testosteron i to stąd i że po ciąży ten problem samoistnie ustąpi i tak było więc może coś w tym jest ;D ;D
 
aż pobiegłam do lustra to sprawdzić:) co do meszku to ciężko mi stwierdzić ale jeśli chodzi np. o depilacje nóg to włosy strasznie szybko mi odrastają co mnie wkurza i męczy,wcześniej przed ciążą nie było z tym źle a tu co chwilę(póki brzuch nie jest taki wielki i widzę nogi) się muszę golić:/ może to też jakiś znak na chłopczyka.Zobaczymy pod koniec sierpnia bo chyba wybieram się wtedy na usg:)
 
A mi wyszło że na 68% bedzie dziewczynka.
Ja i mój mężuś bardzo chcielibyśmy dziewczynkę, ale znając życie to napewno będzie chłopak, bo jak ja czegoś bardzo chcę to zawsze jest odwrotnie.
Mam nadzieję że w środę na USG maluszek zaspokoi moją ciekawość i pokaże co tam ma między nóżkami.
 
przyznaję że jak czytałam inne listy to bardzo dużo dziewczyn chce mieć córeczki i nie spotkałam żeby jakaś ciężarna chciała chłopca,a ja chcę:) chłopcy mają łatwiej w życiu:)w myśl zasady- synuś mamusi a córusia tatusia;) bo mój mąż nie obraziłby się wcale na dziewczynkę:)
 
Ja kiedyś to zawsze mówiłam że bym chciała pierwszego chłopca, ale mam dwie siostrzenice(4 i 6 lat) i tak juz sie przyzwyczaiłam do dziewczynek, że też bym chciała kobietke.
 
Przyznam sie ze dla mnie najwazniejsze bylo aby zajsc w ciaze ani przez moment nie zastanawialam sie czy chce chlopca czy dziewczynke.Wiem teraz ze3 bedzie SYNUS I BARDZO SIE Z TEGO CIESZE>Test tez robilam juz dosc dawno i wyszedl mi chlopczyk ;)
 
a dziś jak robiłam test to wyszło ze na 65% już to będzie dziewczynka,nio nio ciekawe.Jak ten czas wolno leci jeszcze tyle do usg ;) a maleństwo się w brzuszku rozbrykało i sobie fika a ja jestem wniebowzięta :D (kurcze łatwiej byłoby się zwracać do maluszka gdyby znało się płeć,trochę zazdroszczę już tym dziewczynom które już mają nawet imiona).
 
reklama
Ja też robiłam ten test i na prawie 90% wyszła dziewczynka. No ale dzisiaj na USG moje maleństwo pokazało się w całej okazałości i bez żadnych wątpliwości nawet ja okiem laika stwierdziłam, że będzie to śliczny CHŁOPCZYK !!! Mąż jak wróci z pracy będzie wniebowzięty. ;D
 
Do góry