reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek

Pycha

mama Mai i Marty
Dołączył(a)
6 Czerwiec 2005
Postów
6 427
Miasto
Strzelce Krajeńskie
hej hej

postanowiłam założyc ten wątek, bo chciałabym żeby wszystko było super fajnie i wogole ekstra, napiszcie jak to wszystko planujecie, może wykorzystam jakis fajny pomysł

ja planuje przystroic pokój balonikami, dla dzieci kupic czapeczki i takie trabki, co jak sie dmucha to się rozwijaja, bedzie oczywiście piekny tort, jedzonko standard jak na takich imprezkach
 
reklama
No właśnie sie mierzyłam z tym żeby zapoczątkować ten watek :) Pycha jesteś szybsza.. u nas tez juz przygotowania na całego .. bedzie impreza haloweenowa bo Jowi urodzona 31 października .. :) Mam juz dynie przepiekne takie duże i pomarańczowe planuje tez pomarańczowo zielone baloniki no i mam takie fajne dwie czarownice ktore jak sie klaśnie to świeca oczami i smieja sie przeraźliwie.. Jowi jest nimi zachwycona. Zrobię ozdoby na drzwi chyba namaluje takie dynie bo kościotrupy to by była juz przesada:szok: no i napis JOWISIA 1 ROK przypiety klamerkami na sznurku no i jakis pyszny tort. Dzieci chyba nie bedzie bo nie ma w naszej rodzinie maluchów ale mam nadzieję że to bedzie wyjatkowa impreza... Zreszta mam nadzieje że w ogóle Jowi zauważy że to specjanie dla niej... Roczniaki chyba tak średnio sa swiadome tego że maja urodziny co?? ja przynajmniej swoich nie pamietam...
gazetki029_r15.gif
 
Cammi zapowiada się super impreza.
Ja jeszcze mam cały miesiąc na zastanowienie się jak wszystko zorganizować. Mam nadzieje, że w tym czasie coś zdąrzę podpatrzyć u was.
Pamiętam roczek Alicji. Było tyle gości, że w prawie w dwóch rzędach siedzieliśmy przy stole. Przyszli wszyscy. Nawet znajomi, którzy sto lat nas nie odwiedzali. Impreza na całego. Ala dostała swój własny tort, który pozwoliliśmy jej rozciapać paluchami i wcinać własnoręcznie. Z rzeczy które jej daliśmy do wyboru (o ile dobrze pamiętam) wybrała różaniec. Ale dzisiaj do świętości to jej daleko.
 
Tak poczytuję ten wątek bo ostatnio nie bardzo mam czas na pisanie ale...roczek zbliża się dużymi krokami. Też mi przyszedł do głowy pomysł dyniowy ale ja kupię malutką dynię bo akurat 31 przypada we wtorek. Zrobimy sobie we trókję małe urodzinki ale za to rodzinne będą 11 listopada akurat w Marcinkowe imieniny. I tak doszliśmy do wniosku ze co roku będziemy łączyć te dwa święta razem ponieważ 11 listopada jest zawsze wolny ;-) No i wtedy będzie mnóstwo rodzinki, torcik, zabawa, prezenciki (część już dostał czyli rowerek, boombox'a, buziki zimowe). Oczywiście wybieranie przedmiotu też będzie. I tu mam problem bo nie wiem co położyć. Ja wybrałam książkę (co się sprawdziło) spośród położonych przedmiotów:książka (naukowiec), różaniec (świety), kieliszek (nie muszę tłumaczyć), pieniądze, długopis. Wiem że teraz jeszcze kładzie się chleb (żeby nie zabrakło jedzenia). Ale postanowiłam że u nas nie będzie napewno kieliszka. Podrzuccie pomysły bo może w Waszych rodzinach kładzie się jeszcze inne przedmioty.
Poza tym planujemy jeszcze powtórkę dla znajomych z dziecmi czyli kinderbal. To dopiero będzie ubaw...
 
Cammi kładłam dokładnie takie same przedmioty jak wymieniła Ania. Można położyć wszystko, co ci wyobraźnia podpowie. Dziewczyny pisały, że np. jeszcze kluczki od auta.
 
reklama
Do góry