reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

no to sie chwalimy:-) hehe
sniegu po uszy a nam dzis przyszła taaakkkaaa piaskownica;-) ciekawe czy młodemu sie w lecie spodoba:-);-)
piaskownica1.bmp


piaskownica.bmp
 
reklama
Sabinko, swietna piaskownica...

a tak z ciekawosci macie domek czy mieszkacie w bloku, bo ja kurcze nie wiem gdzie moglabym taka postawic Oskarowi, ale jest suuuuper!!!!
 
heheh...zawsze jakiś "trefny" sąsiad się trafi:dry:

Świetna ta pisaownica:tak: Dokładnie taką oglądaliśmy kiedyś z moim na necie:tak:
ciekawe jak sie sprawdzi na polu bo wygląda bardzo dobrze:tak:
 
aaaa... to macie fajnie... no poza sasiadami tymi walnietymi:-p

my mamy super sasiadow... ale blok ma 5 klatek, a w kazdej 4 pietra... no i palc zabaw przed blokiem... wiec "swoja" piaskownica raczej nie ma szans:sorry::sorry:
 
Trochę nie rozumiem tego wątku,pamiętam że kiedyś zakładałam wałsnie taki wątek ale nie moge go znaleźć czyżby został usunięty,bo ten założony został przez Jagodę jesli sie nie mylę???

Piaskownica rewelacja,ja mam ogród i tez marzy mi sie mały prywatny plac zabaw dla małego na lato,zeby nie było syfu w piasku i koty nie sikały.
 
Trochę nie rozumiem tego wątku,pamiętam że kiedyś zakładałam wałsnie taki wątek ale nie moge go znaleźć czyżby został usunięty,bo ten założony został przez Jagodę jesli sie nie mylę???

Piaskownica rewelacja,ja mam ogród i tez marzy mi sie mały prywatny plac zabaw dla małego na lato,zeby nie było syfu w piasku i koty nie sikały.

To jest ten wątek co ty zakładałas tylko połączony z innym. Bo było dużo zamieszania i bodajże Wisienka poukładała tak żeby było wsyztsko w jednym:tak: i posty sa poukładane datami.
 
reklama
Fajna,podoba mi się ta piaskownica
Co do wątku to sie domyśliłam bo nie mogłam pozniej znaleźć wyprawki i doszłam do wniosku ze połączone są wątki i dobrze
przynajmniej jest porządek
 
Do góry