reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

Jagoda_JJ

mamusia Blaneczki
Dołączył(a)
5 Maj 2007
Postów
855
W takim razie zakładam:-D
To już najwyższy czas pomyśleć o wózku, a ja mam mentlik w głowie...Dziewczyny może razem będzie prościej podjąć tą trudną życiową decyzję:tak::-D
 
reklama
Pokaże wam wózek który mi sie marzy, ale przerasta moje możliwości finansowe:baffled:
No i zastanawiam sie czy taki trójkołowiec jest dosyć stabilny...
201298608
 
Ja polecam wozki firmy Quinny, ich wada jest jednak cena...
Mam Freestyle Comfort i jestem z niego baaardzo zadowolona, z reka na sercu polecam ten wozek.Mozna do niego dokupic miekka gondole, albo normalna, jest takze kompatyblilny z fotelikiem maxi-cosi.
 
Ladina też jestem pod wrażeniem quinny:tak: Świetnie wygladają i podobno rewelacyjnie sie prowadza. Mieszkam w górach i musze miec wózek na dużych pompowanych kołach, zreszta przyjzałam sie mamom i takie własnie tu maja. Jejku ale ta cena, a co sadzicie o używanych?:confused:
 
Jagoda
fakt cena jest porazajaca, ale ja tez mieszkam w gorach;-) i powiem Ci , ze plastikowe koleczka u mnie nie mialy by szans. Do domu mam pod gorke i jakbym miala pchac takie malenkie koleczka to bym ducha wyzionela;)
Ja mojego Freestyle kupilam z pelna opcja, a wiec gondola, spiworek, spacerowka, folie, moskitiera plus wlasnie fotelik do niego przystosowany.Jestesmy zakochani w tym wozku i zalujemy, ze musimy go sprzedac:-(, bo Quinny nie maja wozkow dla blizniat:-( Ale powiem ci , ze moj po 2 latach uzytkowania wyglada jak nowy i jakby Ci sie trafil w takim stanie to pewnie bys sie nie zawachala kupic uzywany. Moj nadal wyglada jak prosto ze sklepu , a spacerowka idealnie mi sie uparala nie ma zadnych plam na sloncu tez nie zmienil koloru, wiec moze sie rozejzyj za uzywanym :tak:
 
4727_rn.jpg

Ladina coś takiego masz? Widziałam taki dzisiaj na ulicy i spodobal mi sie:tak: ale nie wiedziałam ze to quinny a teraz porównuje i to ten sam. Na allegro z gondola jest za 1950zł:eek::baffled: Powiedz mi tak mniej wiecej, bo nie moge znalezc uzywanego zeby porównać, za ile go chcesz sprzedać?:cool2:
 
reklama
Jagoda
no dokladnie mam ten model tylko, ze czewony a gondole do niego mam fioletowa. Ja chce sprzedac caly zestaw a wiec gondola+spacerowka+dwie folie przeciwdeszczowe+moskitiera+pompka+kolderka do gondoli+spiworek;-)
Mam zamiar wystawic go u nas na aukcji za jakies 400-500chf wiec cos ok 1300zl. Tutaj sama gondola kosztuje ok 300chf, wiec mysle, ze go sprzedam za ta cene.Ale w Polsce na pewno znajdziesz taniej.
 
Do góry