reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy, kopniaczki, czkawka itp - czyli co się dzieje w naszych brzuszkach

aneta23

Kwiecień'07, Listopad'08
Dołączył(a)
11 Styczeń 2007
Postów
6 748
Miasto
Warszawa
Dziewczyny - poniewaz wiekszosc informacji piszemy w glownym watku, zakladam nowy, w ktorym bedziemy mogly dzielic sie nowinkami z wnetrza brzuszka ;-)
Tak wiec chwalic sie co tam w brzuszkach slychac......a z tego co czytam dzidzie daja coraz wiecej znakow ;-):-)
 
reklama
super wątek :-)
ja narazie czuję tylko bulgotanie, ale w ciągu tygodnia pewnie będą podwójne kopniaki :-)
 
cześć
Ja jestem w 16 tygodniu ale od 15ego czasem już czuje takie delikatne "coś"..
najpierw myślałam że to poprostu gdzieś mi tam w brzuchu bulgota
ale to już chyba to...
tak jak ktoś to już gdzieś trafnie określił :
taki motylek ...:-D
 
super wątek :-)
ja narazie czuję tylko bulgotanie, ale w ciągu tygodnia pewnie będą podwójne kopniaki :-)

Hihi KAROLCIA - a moze nawet poczwórne :-D jak maluchy zaczna wszystkimi nozkami kopac......normalnie niczym osmiornica w brzuszku :-p;-)

A ja tez czuje delikatne pukanie mojego dzieciątka......na razie od czasu do czasu, jak sie "wslucham" w brzuszek :tak:
Ale mysle ze za jakies 2 tygodnie bedzie juz czuc wyraznie i M tez bedzie mogl poczuc przykladajac reke do brzucha - tak wlasnie mialam poprzednio.....pierwsze delikatne pukanie w 16 tyg. a 2 tygodnie pozniej odczucia juz byly calkiem wyrazne :-)
 
ja dziś zaczynam 18 tydzień i bulgotanko nadal jest bez kopniaczków...
a co do ośmiorniczki to nawet o tym nie pomyślałam :-D
 
kiedys jak moja ktoka była w ciąży i przykładałam do niej ręke czułam takie delikatne, słodkie ruchy. I.... teraz tak porusza sie własnie mój brzuszek:):) Niesamowite uczucie

czekam na konkretne kopniaki!:-)
 
ja jestem w 21 tygodniu ciazy czuje wyrazne kopanie a przede wszystkim popoludniu a wieczorkiem moj maz dotyka brzuszka i mowi do dzidzia -teraz tatus- i wtedy dopiero kopie :wściekła/y::-)
ale to nic .....
pozniej jak mnam isc spac o 21 to zaczyna kopac jak pilkarz . jest bardzo zywe .....
chyba podalo sie na babcie ...hahaha:rofl2:
 
Ja też zupełnie nic nie czuję, ale mam jeszcze czas:-)
 
reklama
U mnie jeste tak ze maluch daje tylko mi bo inni jeszcze nic wyczuc nie moga;) ale juz niedlugo tatus bedzie mogl poczuc jak maluszek sie wiercie;)

i sie zaczol strasznie wiercic wczasie matury ustnej z polskiego:-D wiec zaczelam sie kiwac;-) zeby sie uspokoił:-) i pomoglo...
 
Do góry