reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

ilona a ja cię nie znam ;-) nie mogę Cię znaleźć na fb, odezwij się do mnie, bo może zaćmienie poprostu
 
reklama
KARTENKI ja to do dzisiaj nie jestem na 100% pewna czy to aby na pewno dziewczynka, w czerwcu raczej widoczny był chłopak, a pod koniec lipca na usg 3D inny lekarz stwierdził że na pewno dziewczynka :-), a w sierpniu i mój lekarz też już widział dziewczynkę :-D

Ty w ogóle realizujesz zamówienia z Polski? Jeśli tak to jaki byłby koszy np. tego body z prezentem i czerwoną spódniczką.
 
cosiek to chyba dowiesz sie dopiero jak sie rozpakujesz:-D ja jestem bardzo ciekawa co mi dzis powie lekarz :tak:
Tak realizuje zgraniczne zamowienia, taki zestawik to okolo 110zl, koszt przesylki musialabym sprawdzic, ale mysle, ze okolo 20zl.
 
reklama
reklama
Do góry