reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Gratuluję pierwszej listopadówce:-) Spokojnych i cudownych dziewięciu miesięcy.
Ja miałam być listopadową mamą 2008,ale urodziłam w grudniu;-)
 
Ja akurat jestem na przelomie pazdziernika a listopada. Za dwa tygodnie bede na usg to bede wiedziala dokladnie na kiedy mam termin. Ale podejrzewam ze listopad.
 
witam was ja listopadowka 2008 13 .11 2008 zycze wam spokojnych 9 miesiecy i pieknych zdrowych maluszkow u boku:-):-):-)
 
Witam :)
Przed chwilą zarejestrowałam sie na forum :)
Ja mam termin na LISTOPAD !!! - tak sobie wyliczyłam.
Narazie zrobiłam 2 testy ciążowe, oba pozytywne, w środe ide do lekarza :)

:):):)
 
Witam!
Ja tez będę listopadowa mamą - już po raz drugi! Mój synek Kubuś tez jest z listopada :-)
Termin mam na 6 listopada.
A do lekarza niestety może w kwietniu uda mi się dostać :dry:masakra jakaś! U Was też tak jest?
Wy pewnie prywatnie?
Mi zależy żeby na fundusz się dostać, ale nawet dla ciężarnych nie ma miejsc.
 
reklama
Witam :)
Dopiero zarejestrowałam sie na forum .
W środę ide do lekarza, ale już sobie wyliczałam, będę miała termin na LISTOPAD :)
Kto sie przyłączy ? :)

pozdrawiam
Gosia
 
Do góry