reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

hej
banana oj biedny ten twój zdrówka dla niego , jeśli chodzi o tą dziewczynkę to bardzo przykre , ja słyszałam właśnie żeby ospy nie przeziębić ale nie sądziłam że to aż tak groźne , mojej kuzynki mąż zmarł ale przez powikłania po grypie
mamajulii oj mój chłop to identycznie jak twój jak chory to gorszy niż małe dziecko , normalnie czasami to wymiękam przy nim (dobrze że rzadko choruje :tak:)
kilolek dla własnego spokoju idź z Zuzką do lekarza i zobaczysz co i jak :tak: , z rosołem nieźle zrobiłaś :-D , ja to zawsze wyjmuje mięso po ugotowaniu bo też mi już kiedyś skisł
dziunka witaj w klubie @ ;-)
anian u mnie grzejniki też już były w ruchu , no ale u mnie to trochę inny klimat ;-)

wiecie normalnie wczoraj się tak wkurzyliśmy bo mamy polskie komórki w mbanku bo mamy u nich konto i za płatności kartą dostawaliśmy darmowe minuty itp , no i mój sobie ustawił żeby co miesiąc mu się automatycznie doładowywało konto za 5zł żeby numeru nie stracić , a że karta nie włączona to nie wiedział że mu zablokowali wychodzą a przedwczoraj całkiem karte bo się przestało konto zasilać w maju pomimo tego że jest dalej zaznaczone , oczywiście w banku umywają ręce , a tel mu nie odblokują :szok::wściekła/y: , napisał wczoraj reklamacje i czekamy co dalej ,
 
reklama
Dziunka Asi czy Juli???

Jeśli doczytałaś, że to może być po szkarlatynie to bardzo współczuje:-( no i mam nadzieję, że jej nowe urosną. Do dermatologa kiedy idziecie? Z tymi paznokciami to można chyba nawet do pediatry polecieć jak długo czekasz na dermatologa.
 
Mam taką nadzieję, póki co skoczę w pt do zdrowych dzieci.

edit. Asi schodzą. Tak, Etna, skoczę do pediatry, dermatologa mamy 6.09 dopiero. Może być po szkarlatynie, może być grzybica (ale wątpię) a może być od łuszczycy. Widmo łuszczycy wisi nad nami od początku :-( Idę do derm. też ze sobą bo mój pieprzyk na plecach nieciekawie wygląda :eek:
 
Ostatnia edycja:
mamajulii dobrze pamiętasz, kiepsko przybierała ale bez tragedii a ze zadne sposoby nie działały to miałam jej dać spokój by jadła jak chce ale obawiam się,z ę tak to my za daleko nie zajdziemy.
Cieszę się, ze mój sposób się przydał.

oj dziunka doczytałam, nieciiekawei z tymi pazurkami
 
Ostatnia edycja:
nie, nie próbowałam, bo się boję, że bedzie je wolała :zawstydzona/y: ostatecznie tyła 300-350 ml na 2 tygodnie wiec bez paniki. Ona w sumie juz 1,5 miesiaca tak długo spi tylko ja uznałam, ze to normalne, bo jest malutka. Tylko, ze nic sie nie zmienilo przez te 1,5 miesiaca ale tez nie widzialam w tym nic złego. Ze 2 dni temu dopiero sobie pomyslalam ze moze to nie najlepiej.
 
Hej laski
Jeszcze na szybciutko włączyłam neta, żeby zameldować, że jednak jedziemy na te kilka dni do Grywałdu..dziewczyny kaszlą już dużo mniej, a i nam troszkę się należy odpoczynku od bloków i "wielkiego" miasta..
Postaram sie nadrobic, jak wrócimy, buziaki kochane!!!!
 
Maxwell to udanego wyjazdu, a może zmiana klimatu zdrowotnie wpłynie na dziewczyny. Bawcie się dobrze i zdrowiejcie!!! Udanego wypoczynku. Bo potem to Was czeka przeprowadzka, musicie sil nabrać.

Kilolku jeśli to jest od 1,5 miesiąca, mała przybiera mało ale jednak to co tu dużo zmieniać może taka jej uroda. Tylko kontroluj tą wagę i będzie ok!.

Moje chłopaki juz śpią, mąż chyba jutro jedzie w trasę a ja pewnie w długą :-D i tyle mnie tu widzieli na tej wsi:-D:cool2:.
 
cześc kochane. pfffffff......... bosz jaka jestem zmeczona..
A jutro czekają mnie rano szybkie zakupy jedzeniowe, pakowanie a potem musze Alę odebrać i chcę z nią skoczyć na chwilę do przedszkola bo akurat się dyżur kończy - chciałam zeby sobie zobaczyła jeszcze raz sale i żeby poćwiczyła siadanie na kibelek :). Potem do domu i jak M wróci będzie ładował samochód bo chcemy wyjechac w piątel o 4-5 rano.

kilolku, idź dla świętego spokoju do pediatry - tylko o ile pamietam to twoja pediatra nawet jak Zuzia w normie przybierała to ci mówiłą , ze mało. Idziesz do innej ? Zeby ci nie kazały dokarmiać bez potrzeby.. Ile zuza waży teraz ? Alicja przybierała bardzo mało przez pierwsze pół roku, w dolnej granicy normy. I też głównie spała tylko wisząc na cycku, ale to nie było jedzenie tylko ssanie.
Ja mam z Wojtkiem taki "problem", że on nie umie zupełnie zasypiać i jak jest zmeczony to afera jest straszna. Pierwsza polowa dnia to włąściwie głównie ejgo ryk i przysypianie. Po nocy jest wyspany jak do łóżka go biorę więc się rano pobawi a potem jużjest zmęczony ale nie umie usnąć i płacze. Lulam go, daję cycka, usypia,a le po odłożeniu za chwilkę się budzi i płacze znowu - i tak w kółko, przez te wszystkie godiny płaczu jest zmęczony. Musze koniecznie wychodzić na spacer żeby chociaż tę godzinę przespał. Popołudniu jest lepiej.

banana, dzuo zdrowia dla twojego męża, ależ się musiał ocierpieć, ale mnie wszystko rozbolał jak czytałam o tym cewniku, brrr... A jeśli chodzi o tę ospę to straszne :(, mam nadzieję że to odwracalne..
ja szczepiłam Alę na wszystko poza meningokokami.. zastanawiam się nad nimi ale nie stać mnie teraz :(

maxwell wypoczywajcie :)
dziunka, kurcze no to rzeczywiscie dziwne z tymi paznokciami. Co do siniaków to Ala ma całe łydki w siniakach, też nie wiem od czego :), A twój pieprzyk czemu cię niepokoi ? Ja jak kończę karmić też musze sobie usunąć 2-3 pieprzyki pod pachą i na szyi bo ciągle je podrażniam ubraniem, pasami w samochodzie itd.

No nic, idę spac bo jutro ciężki dzień.

EDIT:
weszłam właśnie na chwilkę na czerwcówki, nie pisze tam od miesiaca chyba bo nie mam czasu, ani ochoty - jakoś nie mogę zaskoczyć. Ale widze że tam też pojawia się temat wprowadzania nowych pokarmów, widze że kilka dziewczyn chce już teraz zaraz :)
martolinka pamiętam pisałaś że na kwietniówkach podobnie - to jakaś nowa moda ??? nie wiem o co chodzi..
 
Ostatnia edycja:
reklama
agrafka do tej samej pójde, bo to nasz lekarz rodzinny. Chociaz chlopaki maja innego pediatre tylko, że on nie prowadzi dzieci zdrowych, a szkoda. Pójdę jutro, zważę i zobaczmy czy musze do pediatry czy nie.

ja musze pieprzyk z twarzy usunąć. zbieram się już tyle lat, ze wstyd.
 
Do góry