Poznaj inne nasze serwisy:
Strona 5498 z 5878 Pierwszy 54885497549854995508 Ostatni
54 971. do 54 980. z 58780

Temat: Listopad 2009

Mamusia Kubusia&Wojtusia Avatar polaa
    Podziękowania / Polubienia

Domyślnie Odp: Listopad 2009

Hej,

maxwell zdrówka dla Martusi

kilolek zaradna jesteś, nie ma co ja pewnie bym spanikowała i się rozbeczała

Dzieci juz ok, to dzisiaj mąż wrócił z pracy z gorączką, prawie 40 st. ledwo zywy. Ciekawe kiedy kolej na mnie. Teraz wszyscy śpią, kocham ten moment

2. Dziękuję kilolek, maxwell80 dziękuje za post
    podwójna listopadowa mama Avatar kilolek

Cytat Napisał(a) maxwell80 Zobacz post
    Hej laski,
    My noc hm..cięzka, nad ranem Marta zaczeła trochę kaszleć..Pojechałam jednak do pracy, ale przykazałam Sebie, że jak coś, to niech dzwoni.. Zadzwonił równo godzine później i wróciłam do domu. Pojechałam z małą do lekarza i niestety, krtań wróciła..na szczeście bez gorączki, więc i bez antybiotyku. Lekarka kazała robić malej dwa razy dziennie inhalacje z pulmicortu plus zyrtec w kropelkach. Zaskoczyła mnie bardzo pani doktor, bo przepisała pulmicort na ryczałt, więc zamiast 90zł zapłaciłam 3,5zł..
    Mój urlop na czwartek i piątek zmienił się na L4..a plany wyjazdowe...hm..zamiast jutro, może i to wielkie może, pojedziemy w czwartek..
    Sorki, że tylko o sobie, już lecę nadrabiać
    oj biedna Martusia

Cytat Napisał(a) sawi Zobacz post
    też opowiadałam mężowi o reakcji Emi na siusiaczka Michałka
    dzieci są śmieszne

a jeszcze moment keidy kłócili sie o kije
    i Michałek płakał że Emilka dostała w pupe
    i ze nie wolno bić Emilki bo to jego siostra

kurde mi coś zimno w domu nawet
    hehe no, może michaś powinien mieć chłopca do bicia
    Cytat Napisał(a) martolinka Zobacz post
    Witajcie,

Kilolek i goście się nie pochorowali?ja całe szczęscie gości nie miałam więc wylałam zupe z ciezkim sercem
    Etna nie poznaje koleżanki!! po jednym reedsie już miałaś korbę a tu alkohol butelkami widzę teraz leci
    Maxweel zdrówka dla małej!! dużo , dużo!!
    Dziunka mówisz , że bedzie jeszcze gorzej?

zrobiłąm rano zakupy , bo wieczorem pewnie tłumy będą . Jeden dzień sklep zamkniety a klientów jak na wojnęAlutka śpi ładnie , Antek położył się obok mnie i chyba odlatuje..
    no całe szczęście się nie pochorowali. Głupio zrobiłam, wiem

Fan(ka) Avatar mamajuli1

HEJ

MAXWELL zdrówka dla małej.

KILOLEK i pewnie wszystkim bardzo smakowała- uśmiałam się z tego przyprawiania, a w sumie to w resteuracjach też jak coś nie pójdzie to myślisz że jak robią-trochę tego, trochę tamtego i klient i tak zje i będzie zachwalał pod niebiosa.

AGRAFKA witaj i dawaj te zdjęcia Alutki i całej reszty

Zgadzam się też byłam na zakupach i normalnie szał zakupowy jak przed bożym narodzeniem.

A teraz oglądam film na 2 i usycham i ślinka mi cieknie.................akurat sex na całego.
    l=h[urttp://www.suwaczki.com/][/url]

Mama J&J Avatar dziunka24

Pola zdrowia dla męża.

Asia znowu padła w autobusie, a umorusana była cała, rano ją wykąpiemy, trudno.
    Dzisiaj usypiałam w dzień ją i Miłka razem i widzę że nie miałabym problemu gdybym musiała np. usypiać nowe maleństwo. Asia grzecznie leżała, słuchała bajki i czekała aż Miłek zaśnie, trwało to jakieś 15-20 min, potem wyszeptała ze nie chce spać i wyszłyśmy cicho na dwór. Zazdroszczę mamie tych Miłkowych drzemek...

U sąsiadów znowu głośno, ech... mam nadzieję ze mi tylko młodej nie obudzą.

A ja siedzę, oglądam jednym okiem Seks w wielkim mieście, drugim skaczę po necie, popijam Dr.Wit'a i zajadam prażonym słonecznikiem. Normalnie szaaaaaał
    Ostatnio edytowane przez dziunka24 : 14-08-2012 - 21:15
    Gosia - mama Juleczki Tancereczki i Asiuli Łobuziuli

6. Dziękuję polaa dziękuje za post
    Mamuś T&M

No to Dziunka zaszalałaś

Ja dzis po raz pierwszy od daawna wstalam z bolem glowy.... pije na szybko kawe i czekam az zadziała, bo z lekka nie kontaktuje.
    ino i sie zastanawiam, gdzie ja mieszkam.....

http://cmg24.pl/info.php?wiadomosc=27338&nr=1

jak by de...il w kota nie trafil, tylko w kogos to co wtedy?
    akurat to jest miejsce gdzie jest sporo blokow i domkow, droga do kosciola, wiec dosyc uczeszczana... rece opadaja...

podwójna listopadowa mama Avatar kilolek

Lotka w głowie się nie mieści!

ehh u mnie poranny dołek. Tak się przez tydzien odchudząłam, ze przytylam 700g

Fan(ka) Avatar anian

Hej

Chłop napalił w piecu i w domu da się żyćbo już nie tak zimno

kilolek, widzę pełen sukcestrzymam kciuki, żeby następny tydzień dał lepszy efekt.

dziunka, widzę, że Asia daje czadu ze spaniem U nas wczoraj prawie Młody zasnął w aucie ok.16, ale dzielna byłam i nie pozwoliłam, a za to wieczorem szał - ledwo go zagoniłam do łóżka

pola, zdrówka dla męża

słońce nieśmiało wygląda zza chmur....może coś jeszcze będzie z tego dnia?

od ponad tygodnia Arek śpi w swoim pokoju i dziś .... całą nockę przespałzawsze przychodził ok.5, 6 nad ranem, a dziś o 7 i już koniec spania.
    a Młoda wczoraj stwierdziła, że zdecydowała, że może jeszcze ze mną spać

miłego dnia

10. Dziękuję polaa dziękuje za post
    Fan(ka) Avatar banAna

witam sie na szybko.

lotka, krew mnie zalewa,jak czytam takie rzeczy biedny kotek
    agrafka,zdrowia dla taty,
    pola, brawo, jestem z ciebie dumna! i zdrowka dla meza

anian, gratulacje dla synka
    kilolku, niezla akcja z rosolem. rosol najszybciej kisnie ze wszystkich zup,a jeszcze szybciej,jak nie wyjmiesz miesa od razu po ugotowaniu

gosiulku, jesli czytasz, pamietam jak pytalas o sokowirowki, nie moge znalezc tej dyskusji. obecie doglebnie wczytuje sie w temat i niestety musialam zmienic zdanie. okazuje sie,ze jednak te tzw slimaki albo slow juicer sa o wiele lepsze, bo zachowuja o wiele wiecej wartosci odzywczych i nie niszcza enzymow jak typowe wysokoobrotowe sokowirowki. wczoraj sama kupilam taki, niestety, jest drozszy od sokowirowek. ale dla zdrowia warto zainwestowac. wole wydac na to niz na leki

agrafka, odpowiadam na pytanie z innego watku. moj nie dodzwonil sie,ale doszlo do tego,ze skrzep zablokowac cewke moczawa i sie porzadnie wystraszyl,ze zatruje sobie organizm toksynami i w koncu zawiozlam go na pogotowie w czw po poludniu. tam jakas siksa lekarka nie potrafila zalozyc cewnika, probowala 3 razy, zdzierajac mu wszystko w srodku, nikt jej nie chcial pomoc, bo niby byli zajeci, w koncu powiedziala,ze idzie po chirurga. moj sie tak wystraszyl,ze jak tylko poszla, to polecial do wc i jakos poszlo razem z ogromnym skrzepem i wyslali go do domu,z wizyta u specjalisty w pon. w trakcie wizyty dowiedzial sie, ze poniewaz musieli zrobic wiele naciec,zeby usunac te wszystkie liczne narosle, jest to normalne,ze krwawi,a to powoduje skrzepy. ma przeczekac. oczywisciie, gdyby znowu doszlo do zastoju ma przyjechac do tego specjalisty i on usunie je cewnikiem

12. Dziękuję gosiulek73, polaa, kilolek dziękuje za post
    Mama J&J Avatar dziunka24

Banana​ to ten Twój chłop się nacierpi!!! ZDROWIA!!!
    Gosia - mama Juleczki Tancereczki i Asiuli Łobuziuli

14. Dziękuję banAna dziękuje za post
    Mamusia Martynki :) Avatar gawit

jejuś ale pogoda mieliśmy jechać na działkę, ale pada, zimno mama z bratem pojechali wczoraj i dzwonią, że właśnie wracają, bo tam to dopiero wypizdówek
    Dziecko mi się w domu zanudzi. Może po południu pojedziemy na jakąś salę zabaw czy basen, bo normalnie ogłupieje ona a ja razem z nią!

Banana o matko to Ci się chłop nacierpi dużo zdrówka!

Pozdrowionka!

16. Dziękuję banAna dziękuje za post

Zasady pisania postów