reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga / wzrost naszcyh Maluszków

Aśka chudzina, a ciągle ją grubaskiem naszym nazywamy :-D Waży ok. 16kg, a wzrost to 95 cm także kurdupelek. Ale rośnie ostro, bluzki na 98 mają za krótkie rękawy:szok: także wskoczyła już w rozmiar 104 :baffled: nijak to się ma do jej wzrostu hehe.
u nas na 104cm juz dawno male, Sonia chodzi w 110 a kurtke to nawet na 116:tak:
 
reklama
Martynka waży 16,5 w ubraniu. Wzrost ? nie wiem ale raczej jest z tych niższych. ubranka nosi na 98-104 i o ile bluzki mogą być, tak spodenki , rajstopki na 98 są za duże więc moje dziecko ma krótkie nóżki ;-)i też jest chudzinka, jak się rozbierze to żebra widać, a też na nią grubasek wołam ;-)
 
Asia w ubraniach jeszcze wygląda jak do schrupania a jak się rozbierze to chudzinka :-) za to apetyt....wczoraj z Julką już spałyśmy a Asia godzinę po kolacji, a poszła z tatą do kuchni i zjadła 3 miski zupy pomidorowej, gęstej z makaronem świderki:szok: Nie wiem gdzie ona to żarcie mieści.:-D
 
:-D dziewczyny to chyba sa różne pojęcia "chudzinki"!
To jak wyglądaja dzieci ważące o 1-2kg mnie od Waszych?

Oli waży 15 kg lub z lekkim hakiem i on mi na chudzinkę nie wygląda, fakt szczupły ale jakos szczególnie zeber nie widać. Moze ja tak patrzę bo sama szczupła byłam i jestem. A ma ponad 100 cm.;-)

Nie przesadzacie?
 
Wiesz, jak ja miałam w domu dzieciaczka wyglądającego jak ludzik z reklamy opon Michelin a teraz szczupłą panienkę to jest różnica i jak dla mnie to chudzinka ;-) chodź chudsza od Julki to na pewno nigdy nie będzie ;-)
Gdzie te udka pofałdowane, pupcia z potrójną fałdką, dłonie jak podoczepiane, no gdzie hehe?? A teraz laleczka słodka, co prawda cycuszki jeszcze wiszą i brzucholek jest i do drobinek nie należy, ale różnica ogromna.
 
Wiesz, jak ja miałam w domu dzieciaczka wyglądającego jak ludzik z reklamy opon Michelin a teraz szczupłą panienkę to jest różnica i jak dla mnie to chudzinka ;-) chodź chudsza od Julki to na pewno nigdy nie będzie ;-)
Gdzie te udka pofałdowane, pupcia z potrójną fałdką, dłonie jak podoczepiane, no gdzie hehe?? A teraz laleczka słodka, co prawda cycuszki jeszcze wiszą i brzucholek jest i do drobinek nie należy, ale różnica ogromna.
otóż to! :-D
 
dziunka uśmiałam się z ludzika z reklamy :-D - niezły tekst :tak:
jeśli chodzi o ubrania to trzeba pamiętać że rozmiar rozmiarowi nie równy - kupiłam Kubie spodnie na 110 i co za krótkie a innej firmy ma na 98 i są ok więc ciężko czasami
 
reklama
reklama
Do góry