reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

hehe, my też działamy ale na razie bezskutecznie :)

A tak poza tym to chyba zaczyna mi sie zapalenie oskrzeli, kaszlę dzis tak ze oczy mi wychodzą z orbit - koszmar jakiś. Przed chwilą dusząc się juz złapałam berodual i robie sobie inhalację - pomaga przynajmniej na chwilę.. Dżizas...

A pogorszyło mi sie po spacerze, moze to alergia :/
 
reklama
hehehe Dziunka, podzielam Twoją "fazę" hehehehe a studzi ją moj maz, nakazujac poczekac jeszcze z rok-dwa az tomi do przedszkola pojdzie :-)
 
Witajcie,
jestem wykończona ... jeszcze M po powrocie troche mnie wkurzył , ale jakoś przeżyje:tak: wszystkie uczelniane sprawy udało mi nsie załatwić :tak:
Dziunka nie idzie sprac tej plamy po winie.. jeszcze sciane trzeba pomalowac , bo tez sie polało:zawstydzona/y:
co do pracy w szkole to bede brała cokolwiek sie trafi , bo krucho z praca dla humanistów:tak:
Aga- chetnie sie spotkam :tak:a w jakich rejonach bedziesz?

W Bory jedziemy jedank w sobote , jutro na spokojnie sie zapakujemy ,z robimy zakupy
 
Agrafka - mnie też dziś dopadła alergia, a tak się cieszyłam że w tym roku nic a nic, a tu proszę. Kicham, prycham, oczy swędzą diabelnie, a do tego ta cholerna senność wrrrrrr! A najgorsze że karmię więc podobno leków mi nie wolno...

Martuś - a co Ty robiłaś że się wino polało?? :p szkoda że wyjeżdżacie, kiedy wracacie, bo pogadać z Tobą muszę :p

Lotka - dokładnie haha :D Mój A za każdym razem jak dzieci zasną mówi: "A Ty chcesz jeszcze jedno?" :D


Asia śpi, Julka dziś poza domem ;) A ja się nijak do wieszania prania zabrać nie mogę ;)
 
Agrafka - mnie też dziś dopadła alergia, a tak się cieszyłam że w tym roku nic a nic, a tu proszę. Kicham, prycham, oczy swędzą diabelnie, a do tego ta cholerna senność wrrrrrr! A najgorsze że karmię więc podobno leków mi nie wolno...

Dziunka ja nie wiem co mi jest bo tak mnie kaszel dusi ze masakra. będę dziś chyba spać na siedząco.
Zrobiłam sobie 3 inhalacje z Berodualu, teraz chyba wezme jeszcze Zyrtec.

To wszytko leki które Ala też brała, wiec myslę że jej nie zaszkodzą.
 
A Ty przypadkiem zapalenia oskrzeli nie masz? Czemu zakładasz że alergia?
włąśnie przypuszczam ze to zapalenie oskrzeli, myśl o alergii o tak o mi się pojawila bo to jakoś tak nagle zaaatakowało.
No nic, poza kaszlem nie mam innych objawów a przecież karmię wiec żadnego antybiotyku i tak nie wezmę, wiec póki co kuruję się sama... inhalacje, zyrtec i zaparzam siemię lniane. jeszcze jakieś pomysły ?
 
włąśnie przypuszczam ze to zapalenie oskrzeli, myśl o alergii o tak o mi się pojawila bo to jakoś tak nagle zaaatakowało.
No nic, poza kaszlem nie mam innych objawów a przecież karmię wiec żadnego antybiotyku i tak nie wezmę, wiec póki co kuruję się sama... inhalacje, zyrtec i zaparzam siemię lniane. jeszcze jakieś pomysły ?

Jeden jedyny wizyta u lekarza :)

Witam!
Pawel dzisiaj zasnal o 19.30 byl padniety, a ja bylam w pracy 10 godzin tak mnie uziemnili tam. Ja tez jestem padnieta a jutro znowu na rano wiec ide spac. Pozdrawiam was cieplutko!

Martolinka a co twoj mąż przeskrobał, że cie tak zdenerwowal
 
Jezuuu ale znów natworzyłyście... autko naprawione, więc jutro ruszamy do Posen... jestem w trakcie oglądania serialu, pisania i pakowania. :-D:-D
Polaa, agrafka - trzymam kciuki za staranka i wyleczenie tego czegoś agrafka.
Martolinka - gdyby chłopy były zawsze takie jak chcemy, jakże by było z nimi nudno i przewidująco;-)
Znikam na inne wątki
 
reklama
hehehe Dziunka, podzielam Twoją "fazę" hehehehe a studzi ją moj maz, nakazujac poczekac jeszcze z rok-dwa az tomi do przedszkola pojdzie :-)
zazdroszcze , mój to chce mieć 5 :szok::szok::szok::szok: ale mi dwójka w zupełności wystarczy ;-)
kurcze pomalowali ławki w parku i niby już suche były a wróciliśmy do domu z plamami na tyłku , czym ja to teraz wyczyszcze ?? myślicie że zmywacz do paznokci da rade ?:-(
u mnie dzisiaj były pierwsze zakupy ciążowe , bo spodnie z poprzedniej ciąży jakieś takie wielkie w biodrach i tyłku :szok:
 
Do góry