reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

o kurna anawawka to ja myslalam ze ty masz z 5 wiecej, tak mówisz, ze taka stara hehe mloda laska jesteś, cicho bądź (reszta to dziecirania po prostu ;) )

dla nainteresowanych - wizyte u gina mam dopiero na 19,30

Alez się dziś narobiłam, lo matko. Wyszorowalam wreszcie moją masymalnie wyświnioną łazienkę, ale tak dokladniusio, wszysciutenko. Poprasowałam a pote wlaczyl się Kuba, bo Michałek poszedł spac i tak razem pomylismy podłogi i okna i zrobilismy obiad. 2 razy wiecej bylo roboty z ta jego pomoca i 3 razy dluzej trwalo ale pomoc zawsze mile widziana :D mi to juz nogo w d... whcodizly a ten maly poganiacz niewolników tylko się dopytywala co jeszcze sprzątamy :/
Zrobilismy dla taty gyros z frytkami i sosem tzatziki do tego salatkę wiiosenną z greckim sosem, dla mnie i chłopaków dukanowski kurczak z rękawa, dla niektorych mlode ziemniaczki i surówka. Jeszcze mam plan zrobić ciasteczka francuskie z morelami, moze zjedza łobuzy troche. Wczoraj zrobilam placuszki z jablkiem to nawet pojedli po kilka, bo tak to z anic owocow jesc nei chcą.
Jutro musze wypróbować te maslanowe placuszki Uli. Może owocowa maslanke uda mi się kupić. Ciekawe czy się taka nada.

Edit: my już po 8 w lidlu byliismy dzisiaj :-) bo mi się kostium kapielowy z gazetki podobał (dostępny tylkod ziś a u na sna prowincji to potrafia rzucic ze 3 sztuki) i kupilam, fajny tylko niefortunnie najwiecej wzoru ma na brzuchu i nieco wizualnie mnie wzdyma :d ale zeby nie bylo tak egoistycnzie to i chłopakom po parze kapielówek kupilam, tak ześmy się wystroili
 
Ostatnia edycja:
reklama
Martolinka - czasami marudzę wiem.:-D
Gosiulek - dobrze wiedzieć;-)
Kikolek - aleś mnie podsumowała:-D, dzięki za postawienie do pionu. Te stroje na serio fajne. Zresztą jak są ciuchy to mają fajne oferty.

Wracając do domu, małżon powiadomił mnie, że starsza zeżarła liść krotona, tzn. nie był pewny, nie ma oznak zatrucia , czyli nie zeżarła....
 
Kilolek aleś naopowiadała.Przecież ja Kobito mam ślinę do brzucha.Kurna już czuję ten zapach,smak oj oj ale bym zjadła.:-)
Oczywiście czekamy na wieści po lekarzu.

My wróciliśmy ze spaceru Ależ gorącawa.
 
Hey kobitkli. Ja od wczoraj problem mam z netem więc spróbuje wszystkie ogarnąć...

Dziunka trzymam kciuki, na pewno będzie oki :)))

Kilolek szybko nam zdawac relacje co i jak...

Martolinka powodzenia w starankach...

Polaa trzymam kciuki za wizyte...

Anawawka za ta staruche to kopek w dupencje się należy... Ty ptrzy swoich łobuziarach to kondycyjnie jak 18 :)))

Ja miałam opowiedzieć co się działo w Gorzowie. Tak w skrócie to mój mąż z chrzestnym Konrada cofnęli się w rozwoju i na imprezach udawali Konrada i jego kolege 3 miesiące młodszego Wojtusia. Latali w czapkach chłopców na czworaka, płakali i takie tam. Jeździli również na małym motorku elektrycznym aż się kółka rozlazły. Kiedy indziej kąpali w małym basenie na tarasie w maskach i z lufami, sąsziedzi mieli ubaw jak nic. Kulminacyjnym punktem było wsadzenie kolegi do betoniarki i uruchomienie jej o 2 w nocy... Mieli chłopcy pomysły jak nic...
 
Wyrzuciłam moich panów z domu jakieś 2 godziny temu a ja wziełąm sie za porzadki. Wszystko czyste oprócz łązienki , ale to pozniej...
W końcu na spokojnie szorujac zlew posłuchałam sobie ukochanym Led zeppelinów..:tak:

Dziunkowie maja wyłaczone telefony:eek: dobijam sie dalej


Aza Twój mąż? chciałbym tego wielkiego chłopa zobaczyc w akcji:-)
 
reklama
Do góry