reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

witam i ja nową forumowiczkę :)

Agrafka, dla mnie to też dziś był szok. Wczoraj wracałam z pracy i mnóstwo śniegu spadło, a dziś słońce, super!

ja nadal pracuję, ale pewnie do końca tego tygodnia tylko. Potem, mam nadzieję, znajdę pracę, a w międzyczasie posiedzę jeszcze trochę z chłopakami :) Choć nie powiem, wychodzenie z domu na pare godzin jest fantastyczne i odpocząć trochę można.

U mnie zmiana warty w domu, moja mam wczoraj pojechala i przyjechała moja teściowa do chłopców, mam nadzieję, że to jakoś przezyje. Kolejnye 3 miesiące z nią, jeśli bede pracowała....

Ula, a myślisz o kolejnej ciąży?
 
reklama
hej

własnie agrafka patrzę na fotke z wczoraj a dziś śniegu nie ma nic...hihi oby tak dalej do wiosny mi się już spieszy haha.

Igi łobuzuje i na razie na drzemkę sie nie zanosi.też rozrzuca zabawki,ostatnio niedawno stłukł kubek ale to niechcący.ale kar też jakiś nie ma specjalnych.ja wiem że jak rozrzuca coś rzuca to albop chce spac albo znudzony.na kary przyjdzie czas.no chyba ze do kata go stawiam jak np mnie uderzy ale wtedy przylatuje i daje buziaka-takie jego przeprosiny.

a co do sasiadki to z D stwierdzilismy ze nie bedziemy do niej chodzić i gadać bo my "mieszkamy" i zachowujemy się jak inni w bloku ,nie ma hałasów jakiś ponad normę.jak chce ciszy to sie nie mieszka w 10 pietrowym bloku.koniec.

a Igi naprawde jest grzeczny.


mamajuli1 witaj ,ja też mam synka Igorka z 25 padziernika:-)
 
Witajcie.
Mamajuli witaj
U nas znów byle jak.pada,wieje.
Cleo współczuję.Ja cieszę się bardzo że nie mieszkam już w bloku bo lubię ciszę;-)
Koleżanka moja właśnie dzowniła że wróciła z dzieckiem ze szpitala.Rotawirus.Inna że jej córeczka ma guza w oczodole.(ta której córeczka nie rozwija się prawidłowo.Pisałąm Wam o niej) Co się dzieje?

Miłego dnia Kochani i dużo słońca...:-)
 
Witajcie,
wymyśliłam na dziś gołąbki mmm;-)wybrałam sie po odstawieniu Antoniusza do klubiku na spacer . Jak było cudownie , tak wiosennie:tak:

Ula o co chodziło z tym kwasem? planujesz coś?;-)

Wyłączyłam perfekcyjną pania domu po 10 minutach , bo jakoś drażniąco na mnie działał;-)
Agrafka gratuluję pomocnego lekarza;-)mój ostatnio też podał mi ręke i omal go na siebie nie sciagnęłam tak został pociągnięty:-D
 
reklama
Witam ja juz po pracy (mamy rekolekcje wiec krócej :tak:).
Pawla uspałam przed 12 ufff, męża zmieniłam bo jedzie dzisiaj w trase (ale sie nasiedzial w domu). Ok 16 zbieramy się na basen, teraz chyba wezme sie za prasowanie. Chciałam posprzatac w pokoju, ale mój mąż zrobił to za mnie :szok: Powrót do pracy działa na niego pozytywnie, widać że już miał dosyc tego siedzenia (mam nadzieje ze jeszcze bedzie "lajtowo" pracował bo rekka jeszcze nie jest sprawna).

MamaJuli witam jeszcze raz, jesli chodzi o suwaczki to wejdz w szybkie menu tam w subskrybcje tematów tam znajdz Edytuj sygnaturę. Usuwasz stare suwaczki i wpisujesz kody nowych. Mam nadzieje ze jakos to wytłumaczyłam:zawstydzona/y:.

Anawawka Moj tesciu ma 75 w tym roku a tesciowa 67. Jak twoim idzie odpieluchowanie?

Aza skąd ja znam ten ból, człowiek wiecznie zaganiany:-(. Jak w pracy na te wolne dni patrzyli?

Aga
3 miesiace z tesciowa :szok: bede trzymac kciuki :cool2: musisz byc dzielna ;-)
 
Do góry