reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisy dla naszych pociech.

reklama
dzieki wielkie, na pewno skorzystam z rad na temat porcjowania i zamrazania, wygodne to nie ma co :) ja to taka zielona jestem w sprawach gotowania :p zobaczymy jak zaczne gotowac czy mu to posmakuje, ale to za jakis czas jeszcze remontujemy kuchnie, przedpokój i łazienke i słoiczek jest po prostu dla mnie wygodny. Jak juz ogarniemy ten haos do porządku i wprowadziny sie do domciu na dobre to sie zaczną gary :D nie moge sie doczekac....na razie nauka, przygotowania i planowania trwaja


wyjatkowaonaa - ja tez nie gotowalam jeszcze. ale to decyzja alergologa byla. teraz małemu sie alergia cofa i mamy zielone swiatło na gotowanie. na szczescie na żaden składnik nie ma alergii oprócz mleka. Teraz miał próbe i jest pozytywnie, je juz normalne serki bieluch, jaja, jogurty danio i naturalne wiec skaza precz!! na szczescie :) teraz zaczac mamy od jajecznicy, wprowadzenie glutenu [pozno ze wzgledu na wczesniejsza skaze], prawdziwej rybki, normalnego mleczka!!!!! znaczy sie HA ale to dla mnie i tak normalne w smaku przynajmniej oraz po czesci w składzie zblizone juz do normalnego mleka, a pozniej jesli chodzi o jedzenie to ''róba co chceta" :)
 
Ostatnia edycja:
Dajcie przepis na łatwe spaghetti z kurczakiem . Tylko łatwe :p

(Wcześniej coś Pas dodała ale znaleśc nie mogę a z tego co pamiętam trudne było hehe do zrobienia :p :p :p )
 
Marchew (33%)
woda (użyta do przyrządzenia)
przecier pomidorowy (13%)
mięso z kurczaka 8%
seler 8%
cebula
sok z białych winogron
makaron
ser żółty z mleka(????- nie wiem jaki nadal)
olej

Tak mam napisane na słoiku do tego spaghetti. To w jakich proprcjach mam to ugotowac
 
ja dzisiaj mam cos ala spaghetti

włoszczyzna (wczesniej przyzadzona mrozonka) jeden sloiczek na oko
pomidorek
miesko obojetnie jakie (tez mam kostke wczesniej przygotowana)
makaron niteczki
troszke majeranku
oliwe
mozna tez troche koncentratu
soli szczypte jak solicie
 
reklama
Marchew (33%)
woda (użyta do przyrządzenia)
przecier pomidorowy (13%)
mięso z kurczaka 8%
seler 8%
cebula
sok z białych winogron
makaron
ser żółty z mleka(????- nie wiem jaki nadal)
olej

Tak mam napisane na słoiku do tego spaghetti. To w jakich proprcjach mam to ugotowac
jedna marcheweczka, seler - kawąłek wielkości 1/3 marchewki, to smao z mięskiem kurczaka, pewnie okolo 50ml przecieru (objętoesiowo tyle co selera) plasterek cebulki, kosteczka serka (1cm?, pół? zalezy czy lubi ser) lyżeczka soku...
 
Do góry