reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smaki, smaczki, kulinaria

Kurczę, tak mnie na słodkie od tygodnia lub dwóch nachodzi jak nigdy w życiu!:szok:
Nigdy za słodkim nie przepadałam a teraz... czekoladka, ciasteczko, mleko z miodem - normalnie szok!:huh:

u mnie na poczatku na slodycze patrzec nie moglam zreszta ostatanio i przed ciaza nie jadlam duzo ich lecz teraz tak mi sie wlancza chcica na slodkie ze szok :) pozeram normalnie :)
 
reklama
dziewczny a u mnie ostatnio gołąbki były... hehhe.... zrobiłam takli wielki gar że prezez 2 dni jedliśmy:-p
i jeszcze 3 zostały:-D któraś chętna...??;-)
 
Kasiiula uwielbiam piec i teraz w ciąży sobie dogadzam, zwłaszcza, że wyjątkowo słodkie mi smakuje. Oto przepis na biszkopt, który zawsze mi wychodzi:
6 jaj
1,5 szkl mąki tortowej
1,5 szkl cukru
3 łyżeczki proszku do pieczenia.
Piecz ok 40min 180st.

Ja potem gorące przekrawam, wylewam 0,5l śmietany 18% i szybko przykryc drugim jeszcze gorącym plackiem. Jak ostygnie nałożyc owoce i polac galaretka. Pyszne, tanie i szybkie.
 
a ja już nie wiem co i jak jeść, żeby moja ginka była zadowolona? słodyczy jem bardzo mało, jem dużo owoców i warzyw! teraz wyeliminowałam zwykły chleb i jem wasa! mam nadzieję, że to troszkę przystopuje moją wagę, bo szczerze to tak już mi po mału ciężko się robi, a gdzie do końca ciąży? zobaczymy! jeżeli moje wyrzeczenia na nic się zdadzą, to mam to w nosie! widać taka moja uroda, a zbędnymi kg będę martwić się później :-)
 
a ja ostatnio czytając wasze posty zjadłam SAMA CAŁĄ CZEKOLADE jak się zorientowłam to normalnie załamka wczesniej mnie odrzucało od słodkiego a teraz... jak tak dalej bedzie to nie wiem jak ja to potem zrzuce.:no:
 
reklama
Julcia ja mialam tak samo!! na poczatku o slodkim nie ma mowy... a teraz... ciasta batoniki lody mniamku :) wczoraj zrobilam takie ciasto na zimno z truskawkami normalnie pychota pewnie do wieczora nic nie bedzie :)
 
Do góry