reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smaki, smaczki, kulinaria

gulasz,leczo, zapiekanki z makaronem albo ziemniakami, watrobka, kupne pierogi :rofl2:, bigos (ew kapusta z miesem), fasolka po bretonsku, sos pieczarkowy z makaronem/ryzem, tarta na ciescie francuskim z cukinia i feta albo z pomidorami i mozzarella ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
czyli jadlas wszytsko i się nie przejmowalas?
coz ja z Michlem te prawie wszystko jadłam, pod koniec to juz na penwo wszystko ale z nią nie mogę, bardzo wrażliwy ma brzuszek choc kupne pierogi akurat jej podchodza (z serem)
 
ja jadlam wszystko. przez jakis czas jak plakala to przeszlam na diete,ale plakala tak samo jak przed dieta, wiec przestalam dietowac, bo skoro nie pomoglo to nie widzialam sensu. zadne kropelki tez nie pomagaly, do 3 mies wszystko samo przeszlo
 
Kilolek :
ryba pieczona w piekarniku, zapiekanka z cukinii i ziemniaków z piersią z kury,
rosołek itp. Zależy co podrażnia małej brzuszek
Ja jem wszystko oprócz truskawek i arbuza
 
Kilolek, ja w sumie skończyłam karmić juz jakiś czas temu, ale z tego, co pamiętam, jadłam (i robiłam reszcie domowników) wszystko za wyjątkiem kapust i fasoli..W zimie ciężko z owocami typu truskawki, ale nie jadłam cytrusów..Mięsko i tak robię w folii, więc nie jemy smażonego (rzadko kotlety w panierce)..
 
kilolku ja sie lacze z toba w bólu bo Wojtek tez dziwnie reaguje, nie jestem pewna do konca czy to na moje jezenie ale poki co stara sie uwazac i mam strasznie jalowa diete : mam taki klops mielony upieczony, kurczak na parzee.
do tego glownie kasza lub ryz pomidory albo mizeria
rarz jadlam lososia z folii i raz spagetti z sosem pomidorowym z miesem, ale spagetti bylo za ciezki chyba
generalnie jestem ciagle glodna :(
na obiad zjadam cala torebke tej kaszy albo ryzu
 
Ilona,
np.karczek z folii (dobre jako pieczeń, jak i do chleba)
* ok. 1,5 kg karkówki (im węższa, tym lepsza)
* kilka ząbków czosnku
* czosnek granulowany
* vegeta

Karkówkę umyć i osuszyć. Natrzeć obficie vegetą i czosnkiem granulowanym. Ząbki czosnku rozciąć na pół. Ostrym nożem robić nacięcia w mięsie (i u góry i od dołu) i wkładać w otwory czosnek tak, żeby nie wystawał.
Marynować kilka godzin.
Włożyć mięso do woreczka do pieczenia, dobrze zapiąć.
Piec w 180 stopniach 1,5h, a potem przeciąć woreczek i piec jeszcze 10 min.

(to raczej nie dla karmiących ze względu na czosnek, ale można czym innym zamarynować)..
 
martolinka a moglabym dostac przepis na ta zapiekanke?
ja akurat i truskawki i arbuza moge. Kiepsko znosi wieprowine, smazone zupelnie odpada wiec kapust i tym podobnych nawet nie probuje. Musi byc lekko
 
reklama
Do góry