reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smaki, smaczki, kulinaria

reklama
dziewczyny pijecie kawe?? bo ja właśnie robię eksperyment ale taką z1 łyżeczki na kubek i z odrobiną mleka- smak rewelacyjny:-):-):-):-)tylko nie wiem jak Igor zareaguje

Ja nie pije bo nie chce aby mloda byla rozbudzona. Z tego powodu nie pije tez czarnej herbaty...tylko z hibiskusa.
 
ja też nie [piję kawy ale słyszałam że jeśliu się piło w ciąży to i po również można..
taka kontynuacj, a dziecko zna już jej smak z brzuszka..
i ponoć mała czarna od czasu do czasu nie zaszkozi :-)
 
Czesc cioteczki, co bedziecie jesc na swieta? Bo ja karmie piersia i praktycznir nic swiatecznego nie moge jesc... ani kapusty, ani gochu, ani grzybow, sledzi, smazonej ryby. Bede pic barszczyk, jesc rybe na parze polana warzywami do ryby po grecku i rybe pieczona z folii.
Moze macie jakies lekkostrawne propozycje?
 
Czesc cioteczki, co bedziecie jesc na swieta? Bo ja karmie piersia i praktycznir nic swiatecznego nie moge jesc... ani kapusty, ani gochu, ani grzybow, sledzi, smazonej ryby. Bede pic barszczyk, jesc rybe na parze polana warzywami do ryby po grecku i rybe pieczona z folii.
Moze macie jakies lekkostrawne propozycje?

Ja niestety Ci nie pomoge.
Zamierzam zjesc i barszczyk i salatki troche i ...to chyba wszystko :-D no bo bigosu nie rusze, a ryb z kolei nie lubie... co jeszcze sie robi? :-p
 
ja mam zamiar zjeść barszczyk z pustymi uszkami, ziemniaki z rybą pieczoną i surówką, wypić kompot z suszonych śliwek, może się skusze na 1 pierożka z suszoną śliwką. To chyba tyle.
Mi położna mówiła że u nich robi się na święta np pierogi ruskie i że moge zjeść. A przez święta kawałek sernika czy szarlotki też moge przełknąć. Czyli wg mojej położnej prawie wszystko.
tylko że dla mnie to wcale nie oznacza wszystko. Bo ja bym chciała gołąbki z grzybkami w sosiku borowikowym, albo uszka z grzybkami itp.
 
ja mam zamiar zjeść barszczyk z pustymi uszkami, ziemniaki z rybą pieczoną i surówką, wypić kompot z suszonych śliwek, może się skusze na 1 pierożka z suszoną śliwką. To chyba tyle.
Mi położna mówiła że u nich robi się na święta np pierogi ruskie i że moge zjeść. A przez święta kawałek sernika czy szarlotki też moge przełknąć. Czyli wg mojej położnej prawie wszystko.
tylko że dla mnie to wcale nie oznacza wszystko. Bo ja bym chciała gołąbki z grzybkami w sosiku borowikowym, albo uszka z grzybkami itp.

Ja mam straszna ochote na pierogi ruskie, ale z ostrzejszym nadzieniem i cebulka z boczkiem wiec odpada :-(
 
Czesc cioteczki, co bedziecie jesc na swieta? Bo ja karmie piersia i praktycznir nic swiatecznego nie moge jesc... ani kapusty, ani gochu, ani grzybow, sledzi, smazonej ryby. Bede pic barszczyk, jesc rybe na parze polana warzywami do ryby po grecku i rybe pieczona z folii.
Moze macie jakies lekkostrawne propozycje?
Ja nie wim co mam jeść.U małego jestem pewna że jest uczulony na nabiuała bo zaczełam powoli jewsc i znowu go wysypalo.Żadnych ciast nie piekę aj w ogole we wszystkim prawie nabiał.Ugotuję sobie gar barszczyku i tyle:-(a tam gdzie nie ma nabiału to znowu ciezkostrawne np bigos czy sledzie.Zostały mi jeszcze jkablka, banany i kupilam wielki schab ktory upiekę.Ale wyzerka:-(

Ale Niunio najwazniejszy:-)a jak na figure to działa:-D
 
reklama
mialam ochotę na faworki, i zrobiłąm podwójną porcję... chyba przesadziłąm :-D:-D:-D
 

Załączniki

  • DSC00523_faworki.jpg
    DSC00523_faworki.jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 57
Do góry