reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smaki, smaczki, kulinaria

reklama
Iza daj przepis ;-)

30 dkg mąki, 5 żółtek, pół szklanki piwa, szczypta soli, pół łyżeczki proszku do pieczenia. Zagnieść. Pobic wałkiem. rozwąłkować cieniutko, pokroić w paski, powyciągać, poprzekrajać paski i ponacinać, pozaplatać. Smażyć w oleju rzepakowym. Posypać cukrem pudrem. Zjeść i pójść na baaardzo dłuuuugi spacer żeby nie utyć :-D
 
Dzieki :-) to ostatnie najwazniejsze :-D

Iza glupie pytanie, nie smiej sie: a to piwo to nie zaszkodzi? W sensie mi na mleko?
 
Dzieki :-) to ostatnie najwazniejsze :-D

Iza glupie pytanie, nie smiej sie: a to piwo to nie zaszkodzi? W sensie mi na mleko?

no nie sądzę, taka ilosc?? :-D zresztą, jak robiłam te faworki, to reszte piwa wypiłam, i nie widze, zeby mi albo Gai cos zaszkodziło :tak: no moze gdybym robila to codziennie to tak, ale raz na czas nie szkodzi :cool2:
 
no nie sądzę, taka ilosc?? :-D zresztą, jak robiłam te faworki, to reszte piwa wypiłam, i nie widze, zeby mi albo Gai cos zaszkodziło :tak: no moze gdybym robila to codziennie to tak, ale raz na czas nie szkodzi :cool2:

Bo ja jestem przeciwniczka nawet najmniejszej ilosci alkoholu, tak samo kawy i herbaty (choc obie uwielbiam) ale teraz wole nie:blink: ja sie moge spokojnie obejsc bez nich a i dzidzi mysle ze korzysta;-)
 
Bo ja jestem przeciwniczka nawet najmniejszej ilosci alkoholu, tak samo kawy i herbaty (choc obie uwielbiam) ale teraz wole nie:blink: ja sie moge spokojnie obejsc bez nich a i dzidzi mysle ze korzysta;-)

no to moje faworki całkiem nie dla Ciebie.. i sosy, bo wina troche zwykle dodaję...;-)
to piwo jest zamiast smietany, bo moja starsza ma skaze i musiałam kombinowac z przepisami :-p...
ale herbata? co moze zrobic dziecku herbata??:szok:
 
reklama
Do góry