reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smaki, smaczki, kulinaria

Cleo mi wyszła mega mięciutka, ja miałam dwie zółte i dwie zielone (nie wiem czy żólte to nie kabaczki) wyszły meeega miękkie, zielone też wyszły mięciutkie. Kasia a Twoje? chyba też miękkie?
 
reklama
dziewczyny pomózcie - ktos ostatnio (chyba aga444 ale nie mam pewności) dawal przeis na zapiekanę ryżową z papryką i nie mogę znaleźć

ZNALAZLAM!!!! wreszcie, alarm odwolany
 
Ostatnia edycja:
I zrobiłam leczo mniam mniam pyyyycha :-) palce lizać
Dziś robię karpatkę,D poszedł po mleko.Nie uwierzycie ale cała karpatka bedzie mnie kosztować 6 zł :-) hihi
 
Robiłyście moze sałatkę gyros?
Macie jakiś przepis?

  • duża pierś z kurczaka
  • słoik ogórków konserwowych
  • 1 puszka kukurydzy i groszku
  • 1 duża cebula
  • ketchup pikantny
  • 0.5 l majonezu
  • 0.5 kapusty pekińskiej (drobno posiekanej)
  • 1 przyprawa gyros
Pierś pokrojoną w kostkę usmażyć na oleju z jedną przyprawą gyros. Usmażoną pierś przełożyć do naczynia i kolejno układając warstwami: ogórek pokrojony w kostkę, cebulę, ketchup, kukurydzę, groszek, majonez i posiekaną drobno kapustę pekińską.
 
Ja też robiłam musiałabym poszukać ale co mi się przypomina do majonezu dodawałam czosnek, a na kapustę pekińską na górę posypywałam papryką czerwoną tak dla kolorku i ozdobienia.
 
A polędwiczka zamiast piersi też może być? Dostałam przepis od znajomej ale chciałam od was wyciągnąć jakieś sprawadzone.Moja znajoma jeszcze miesza majonez+ ketchup i własnie ta kapuste miesza z przyprawami(nie pamiętam jakim) .
 
reklama
Do góry