reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Syn czy córka ?!? Chiński kalendarz płodności

najlepiej znać moment owulacji tak jak my i starac sie na dziewczynkę 5-3 przed a jak na chłopca to w 1 dniu po owulacji ale tez są wyjatki . Gratuluje tym mamom co trafnie zaplanowały płeć

My rozpoczynaliśmy regularne starania w dniu pojawienia się śluzu płodnego, czyli jakieś 5 dni przed owulacją i w zasadzie w dniu przestawaliśmy.
W tym szczęśliwym cyklu kochaliśmy się raptem dwa razy - dwa dni przed owulacją i w samym jej dniu.
 
reklama
My rozpoczynaliśmy regularne starania w dniu pojawienia się śluzu płodnego, czyli jakieś 5 dni przed owulacją i w zasadzie w dniu przestawaliśmy.
W tym szczęśliwym cyklu kochaliśmy się raptem dwa razy - dwa dni przed owulacją i w samym jej dniu.
Synek jest z dnia owulacji,czyli tak jak mówią lekarze ,plemniki Y były szybkie.
 
Mnie tez z tego kalendarza wychodzi dziewczynka a będzie chłopiec o którym marzyliśmy :)

Poza tym nikomu u mnie w rodzinie nic a nic się ten kalendarz nie sprawdził ;)
 
Czyli u nas metoda ze współżyciem zaleznym od dnia owulacji sie sprawdziła, bo pieszczotki były w dniu owulacji i 2 dni po. Będzie chłopak! Ale o dziwo z kalendarzem chińskim tez mi sie zgadza!
 
my za pierwszym razem sie udalo, mialam plodne od 21 a kochalam z nim od 22 do 24 a owulacje mialam 25 luty, a 24 wieczorem pojechalam do wroclawia a 19 marca sprawdzilam test pozytywny, przez 2 tyg mnie bolal piersi i jajniki tez mnie bolal przez 3 dni myslalam ze dostane okres a tu niespodzianka :)
tak samo slyszalam ze kto ma nisko brzuch to dziewczynka a jak ma wysoko to chlopczyk albo pierw urosl biodra to chlopczyk a brzuch urosl to dziewczynka, wlasnie jakas tak zauwazylam ze ari mialam nisko i brzuszek tylko mi urosl i teraz 2 ciaza tak samo, a moja siostra pierw urosl biodra ciekawe czy bedzie chlopak, i moja kolezanka tez pierw urosl biodra i ma syna. takie ciekawe przypadek :)
 
Według kalendarza wychodzi że będzie synek, a ma być córcia, tzn. tak czuję i tak wstępnie powiedziała lekarka ... =)
Jutro idę do lekarki to może Mi powie na 100% =)
Szczerze mówiąc na początku myślałam że będzie synek, ale teraz już nastawiłam się na córcie, i lepiej żeby tak było, bo się pośpieszyłam i dużo rzeczy już kupiłam ;D - różowych ;D

nikusiaa85 też tak słyszałam że jak brzusio jest wysoko to chłopczyk a jak nisko to dziewczynka, a ja mam tak hmmm w połowie he he ;D
Ale w biodrach nie przybrałam raczej nic, tylko brzusio idzie do przodu, moja koleżanka urodziła synka kilka miesięcy temu i mówi Mi cały czas że ja będę miała dziewczynkę, bo wyglądam inaczej niż ona i w ogóle że jak chłopczyk to tak jak np. ona miała-brzuch wygląda jak piłka, a dziewczynka to taki bardziej arbuz-jak u mnie ;D

Ogólnie co do tego kalendarza to jeżeli się komuś zgadza to chyba bardziej przypadek ;D
 
Ostatnia edycja:
reklama
juz potwierdzone przez usg3g i to bedzie dziewczynka mi sie sprawdzil kalendarze i planowane przed owulacja :), nadal mam nisko brzuszek :) ale waznijesze zeby dziecko bylo zdrowe :) Kami moze tobie tez bedzie dziewczynka tylko pokaz zdjecie brzuszka. i wtedy zgaduje hihi ale wstaw zdjecie tam gdzie brzuszki i usg
 
Do góry