reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Syn czy córka ?!? Chiński kalendarz płodności

reklama
Ten kalendarz mi pokazuje dziewczynkę, ale ja mam przeczucie na chłopaka. Nie wiem skąd, ale jak tylko się dowiedziałam, że jestem w ciąży, jestem przekonana, że to będzie chłopiec.
Zobaczymy co USG nam powie.
 
tez juz patrzalam na ten kalendarz w 1 ciazy :tak:;-)
liczy sie jak? jak ja we wrzesniu konce 29 lat to mam patrzec juz jako 29latka??

jesli tak to w 1 ciazy wychodzi mi dziewczynka a urodzilam chlopca i od poczatku czulam ze to bedzie chlopak :tak: Moze to dziwne dla Was ale powaznie, ja wiedzialam ze to bedzie chlopak!! jak u anbar ;-)
 
U mnie dziewczynka, z Alicją i chłopcami sie zgodziło, teraz tez stawiam na dziewczynkę:))) ciąża przebiega tak samo ,jak by czas się zatrzymał. Do zaplodnienia doszło 4 dni po stosunku i braku śluzu płodnego. Owulacja bardzo bolesna z prawego jajnika więc na 100% dziewczynka.jestem pewna bo stosuje NPR i metode objawowo -termiczną. Ciekawe czy wam sie sprawdzi:)))
I tak jak u larvunia ,intuicja mi to mówi:))
 
U mnie dziewczynka, z Alicją i chłopcami sie zgodziło, teraz tez stawiam na dziewczynkę:))) ciąża przebiega tak samo ,jak by czas się zatrzymał. Do zaplodnienia doszło 4 dni po stosunku i braku śluzu płodnego. Owulacja bardzo bolesna z prawego jajnika więc na 100% dziewczynka.jestem pewna bo stosuje NPR i metode objawowo -termiczną. Ciekawe czy wam sie sprawdzi:)))
I tak jak u larvunia ,intuicja mi to mówi:))

prawy jajnik na dziewczynke?? z kad ta pewnosc?? czy to tak jest w kazdym przypadku?? ;-)
 
Nie w każdym przypadku,ja tylko napisałam ze u mnie z prawego jajnika ale moze cos w tym jest. Ponoć z bolącej owulacji sa dziewczynki. Ja chlopców mam z lewego jajnika i owulacja nie bolesna przy dużej ilosci śluzu plodnego, teraz wszystko odwrotnie. Mam 100 % pewności kiedy doszło do poczecia bo po owulacji jest progesteronowy skok temperatury no i reszta objawów.
 
reklama
Wiesz mi to zajęło parę lat,dla mnie ta ciąza to szok,bo mojemu mężowi 4 dni plemniki nie wytrzymały.Alicja jest z dnia owulacji,formalnie powinien byc 3 chlopiec a jest córcia bo tez z bolacego jajnika,tą wersję o bolacej owulacji juz od nie jednej mamy słyszałam, ponoć jajeczko ma wtedy inny zapach i tylko dziewczynki woli chłopców nie wpuszcza ,ale biore to tak przez palce:)) U mnie NPR sprawdzoło sie zawsze do teraz ,widac to ingerencja mojego aniołka tam w niebie:)))
 
Do góry