reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Syn czy córka ?!? Chiński kalendarz płodności

U mnie wyszło, że chłopczyk.. a Uwaga byłam już na dwóch diagnostykach prenatalnych i za każdym razem twierdzili, że to córeczka :-) i oby tak zostało, bo mój synek będzie zmuszony chodzić w różowych sukieneczkach :-D Pozdrawiam :-)
 
reklama
U mnie wyszło, że chłopczyk.. a Uwaga byłam już na dwóch diagnostykach prenatalnych i za każdym razem twierdzili, że to córeczka :-) i oby tak zostało, bo mój synek będzie zmuszony chodzić w różowych sukieneczkach :-D Pozdrawiam :-)
Powiedz mi jak teraz z badaniami,ja bede takie robić, z Alicją robiłam amniopunkcję w 26 tyg ciąży,bo miała przepukline przeponową.Jakie ty robiłaś?
 
Już za kilka tygodni po usg jak lekarz będzie mógł określić płeć zobaczymy czy się sprawdzi choć części z nas :-)
 
Według tego kalendarza wychodzi że teraz powina być dziewczynka.Również płec synka z poprzedniej ciaży sie zgadza.
Ale jak byłam w pierwszej ciąży znalazłam inny chiński kalendarz i według niego Benek powinien być dziewczynką:-).
 
Mi z chińskiego wyszła dziewczynka , przeczucia miałam na poczatku na chłopca a jednak jest babeczka:)
 
Kokota, jak już się dowiem jaka płeć to Ci powiem czy Twoja teoria z bolącymi owulacjami się sprawdza czy nie ;-) U mnie każda owulacja jest bolesna, dzięki temu wiem kiedy są. Z tego by wynikało, że jestem w stanie rodzic tylko córki. Zobaczymy ;-)
 
u mnie z pierwszym się zgadza czyli syn
a teraz też wychodzi syn
ale nie wierzę w to bo znalazłam parnaście takich kalędarzy i jeden pokazuje że teraz syn a drugi
że córa. :sorry2:
 
U mnie wychodzi ze panienka :) W sumie jak dla mnie moze byc, ale ze to pewnie ostatnie moje dzieciatko to moze dobrze byloby aby jednak chlopczyk? Ale po 20 tyg jak poznamy plec to sie bedziemy tylko z tego smiac:)
 
reklama
Do góry