reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

L

Lila001

Gość
W zwiazku z tym ze juz nie dlugo zaczna sie nasze pierwsze wizyty u lekarza tworze ten temat:-D Tu bedziemy mogly podzielic sie naszymi odczuciami, obawami i napisac co nowego slychac u naszych fasolek:-) no i z czasem oczywiscie wkleic zdjecia z usg naszych maluszkow:-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam wszystkich! :) Ja też byłam już u lekarza i juz było widać maleńką fasoleczkę! Pani dr powiedziała, że maleństwo udadowiło się idealnie wręcz pordęcznikowo :))) Popłakałam się ze szczęścia :) Też mam przyjść za 2 tygodnie już będzie biło serduszko.

 
Gratuluje wam dziewczyny jak mam nadzieje ze jak pojde we wtorek to tez wszystko bedzie w porzadku
 
Witam wszystkich! :) Ja też byłam już u lekarza i juz było widać maleńką fasoleczkę! Pani dr powiedziała, że maleństwo udadowiło się idealnie wręcz pordęcznikowo :))) Popłakałam się ze szczęścia :) Też mam przyjść za 2 tygodnie już będzie biło serduszko.

A W KTÓRYM TYG.JESTES WIDZIAŁAŚ JUZ ZARODECZEK SUPER.
a foteczke pokarzesz?
 
Lila001 - na pewno wszystko będzie dobrze :) Trzymam kciuki!!!


IMGP1895..jpg

Chyba nie widać za dobrze, ale gwarantuję że w najjaśniejszym miejscu na usg jest moje Maleństwo :)))) Chyba jak kliknie się z zdjęcie to się powiększy i widać dobrze.

 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja jutro się wybieram do ginka...mam nadzieję że uda mi się do niego zapisać.

Udało się zapisać na środę na 10.30 :-) proszę o kciukasy żeby wszystko było ok ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry