reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik żywieniowy-nowe smaczki dla maluszka

MIRELKA jesli chodzi o mleko krowie to wczoraj Kuba jadl po raz pierwszy grysik na takim mleku. Nic mu nie jest ale nie bardzo mu smakowalo ;-)
 
reklama
Dziewczyny mogę się podzielić fajnym poradnikiem żywieniowym dla dzieci w przedziale wiekowym 1-3 lata (w pdf-ie, nie jest firmowany przez żadną z firm tylko przez prof.pediatrii), także piszcie na zamkniętym adresy e-mali, to powysyłam chętnym :-)
 
Mirelka u mnie Tymek też jada kaszęmanną na mleku albo czasami jaglaną ugotuje.Jadłospis u mnie wyglada podonie jak u Was. Jedyne czego Tymek nie lubi to biały ser(twaróg)- ja też nie jem i szpinaku nie tyka(mój mąż nie lubi też).
Na jutro już ugotowana zupa z soczewicy;)))
 
Artur ostatnio zajadał się zupą-kremem z zielonego groszku, wydawał po raz pierwszy odgłosy w stylu- mniam, mniam, także chyba mu bardzo smakowała :-)
Anna jak gotujesz zupkę z soczewicy, mam własnie czerwoną w szufladzie. Artur bardzo lubi kaszkę jaglaną a dziś jadł ze smakiem owsianą połączoną ze smakową Humany- jabłkową kukurydziano-ryżową.
Anna poradnik przesłany :-) Artur o dziwo lubi szpinak.
 
Angun gotuję wywar-rosół drobiowo-warzywny, z marchewką pokrojoną w kostkę, cebulka i czosnek podsmmażony i dodany do zupy.Później soczewica, tyle żeby zupa była gęsta(tylko trzeba pamiętać że soczewica pęcznieje).Często dodaje sos pomidorowy lub pomidory przetarte.
Dzięki za poradnik.
 
Do góry