reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsza miesiaczka

Myfa80

mama Hubcia i Wojtusia
Dołączył(a)
23 Czerwiec 2005
Postów
6 526
kobity dostałam wkoncu ( po 4,5 miesiaca od porodu) okres, ale jestem w szoku brzuch niby nie boli, ale jak zawsze mialam srednio obfite teraz mam bardzo obfite nawet zaczelam panikowac ze cos nie tak jest ptrzeczytalam na innych forach ze niektore dziewczyny tez tak maja...kurcze nie dosc ze sa strasznie obffite to jeszcze potrafia trwac 10 dni...ja mam 3 dzien bardzo ofity chyba zwariuje mam schizy po krowtoku po porodzie.... dodam ze nie biore tabletek zadnych hormonalnych....
 
reklama
Myfa aa karmisz piersia? bo ja karmie i jescze okresu nie dostalam i tabletek tez nie biore,a moze ja znowu w ciazy jestem? hihihi brzuch tak wyglada ;D ;D
 
U mnie to plamienie miesiąc temu (w zasadzie jedna kropla) to też chyba nie był okres. No i na razie nic więcej nie słychać. Niby karmię co 2h, ale to chyba nie ma reguły.
 
Ja karmie piersia, nie biore tabletek, a pierwsze plamienie, tez dosc obfite dostalam 8 kwietnia. Myfa, u mnie tez trwalo dosc dlugo, bo tydzien, a ja przyzwyczajona do 3 dniowych, delikatnych. No ale widzocznie tak ma byc. Teraz dostalam 12 czerwca, jest deliktniejszy i juz sie konczy. Wsyztsko sie musi unormowac.
 
Blond sorki za niedyskretne pytanie ale czy Twoje piersi wygladaj inaczej niz wtedy kiedy karmilas?chodzi mi o to czy sie zmiejszyly i czy waga troche spadla jak przestalas karmic?
 
reklama
a ja biore cerazette i dostałam wczoraj @ i to tez dosć obfity bo do tej pory były plamienia tylko, byłam u ginki i pytałam o te tabletki
one ponoć nie hamują jajeczkowania tylko powodują że plemniki nie mogą sie dostac dalej wiec dlatego miesiaczki mogą już być normalne
a karmie cycem co 3-4 godz
 
Do góry