reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PIERWSZE ząbki

Dołączył(a)
17 Listopad 2006
Postów
7
Witam wszystkie mamy. Jestem tu nowa i jeszcze nie zabardzo wiem o co w tym wszystkich chodzi i jak sie tym poslugiwac. Jedank mam jedno zasadnicze pytanko. W jakim wieku wasze dzieciaczki mialy pierwsze zabki. Nasza Maja ma juz skonczone 9 miesiecy a zabkow nie widac. Zaczynam sie juz niepokoic. Piszcie jakie wy macie doswiadczenia. Pozdrawiamy
 
reklama
Witam.Mój bobas pierwsze ząbki między 8 a dziewiątym miesiącem życia.Myślę,że ząbkowanie to bardzo indywidualna sprawa u każdego dziecka.Także nic się nie martw jeszcze urosną.Mój bobas ma dzisiaj roczek i ma już 2 ząbki na dole i 4 na górze. Pozdrawiam.
 
To bardzo ksiazkowo mu te zabki wyrosly:tak: . Ponoc do ukonczenia roku dziecko powinno miec wlasnie 6 zabkow:tak: . Moj konczy rok za niecale 3 tygodnie i na razie 3 zabki i czwarty w "rozbiegu":tak: ;-)
 
Do góry