reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie

karolla

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Lipiec 2005
Postów
5 668
Dziewczynki mam pytanie może mało dyskretne ale mówimy sobie o wielu rzeczach
wiec chce was zapytac o jedną rzecz: w czwartek pod koniec dnia kiedy byłam mega zmęczona od 9-19 w pracy
bedąc w toalecie zobaczyłam na papierze toaletowym troszkę krwi wkładka była czysta
wiecej krwi nie było tylko ten jeden raz, obserwowałam siebie w piątek i przez weekend i nic nie było
w piątek wzięłam sobie wolne bo pomyślałam że to mogło być z przemęczenia ??? Wizyte mam 23.09 i chyba nie ma powodu
bym wczesniej udawała sie do lekarza skoro to był jednorazowe plamienie???
Pytałam jeszcze o to mojej szwagierki która miała w 3 miesiącu krwawienie - dostała jakiś lek na podtrzymanie ciąży
ale u niej to było mocne krwawienie!! Mówiła że potem miała sporadyczne lekkie krwawienia i mam sie nie przejmować
Jak myślicie czy to małe plamienie mogło być z przemęczenia???
 
reklama
Powiem szczerze -nie wiem. A bolało/boli Cię coś, np. w dole brzucha, jakieś kłucie, albo jak przy okresie? I jesteś pewna, że nie masz gdzieś tam jakiejs ranki?
 
Hmm no właśnie w piątek bolał brzusio alejak poleżałam to przeszło !! I też sobie pomyślałam ze może się swoim pazurkiem
zachaczyłam sama nie wiem bo wczesniej nie było nigdy żadnego nawet najmniejszego plamienia aż tu takie coś !!
Najpierw sie zmartwiłam ale stwierdziłam że nie bede panikować jeśli dalej bedę coś miec to dzwonię do gin ale nic wiecej nie było
wiec dałam sobie spokój!! Na kolejnej wizycie zapytam jej co to moze byc! Wczoraj czułam kopniaczki dzidzi co mnie troche uspokoiło
jakby mi dała znać że jest ok!!
 
Karolla myślę, ze jak to mala plamka to bez paniki - moze jakies naczynko ci pękło. A jak dzidzia sie rusza to dobry znak. No i uważaj na siebie i na dzidzię.
 
Karolla, tak sobie myslę, że jeżeli to była taka czyściutka krewka- to może być z jakiejs ranki. Brzuszek mógł Cię rzeczywiście boleć z przemęczenia. Teraz musimy się oszczędzać, bo do końca jeszcze drugie tyle.
 
Ja też miałam tak niewielkie plamienie (na zasadzie jednej plamki) około 15t.c. Nie zdażyło się już nigdy więcej (tfu,tfu oby nie zapeszyć), a ginka powiedziała, że nie mam się tym przejmować. Jakby dłużej trwało i było bardziej obfite to należy się bardziej zainteresować przyczyną, ale tak to nie trzeba się tym przejmować. Zapytać lekarza warto dla własnego spokoju, ale myślę, że będzie wszystko gucio :D
Pozdrowionka ;D
 
reklama
Będzie dobrze, bo być musi. Spoko, ja też tego dnia panikowałam strasznie, ale okazało się, że niepotrzebnie :)
Głowa do góry!
Pozdrowionka ;D
 
Do góry