reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeziębienie - co robić?

reklama
Dzieki dziewczyny. Własnie rozmawiałam z mamą i tez powiedziała, że z tą temeraturą to tak jest a to za sprawą hormonów podtrzymujacych ciąże. To juz chyba wiem gdzie to slyszałam ;)
 
DZiewczyny a może jakis specyfik na zatkany nosek? Bo mam juz dość w nocy nawet sie budziłam, bo flegma mi tak spływała, że aż mi sie wymiotowac chciało. łe ale jeszcze na chwilke do pracy (zanieśc zwolnienie i pozegnac sie z moją klasą - co ci biedni maturzyści zrobią bez swojej kochanej pani? ;)) i klade się do łózia.
 
:) :)chciałyście przepisy babci więc : ale się nie śmiejcie
1 nosek - krople żolądkowe pare kropel podpalić na zakrętce od słoika i po chwilce zdmuchnąć mocno dwa trzy razy wciągnąć do noska
2 gardelko - czosnek + (utarte żóltko + miód )+ gorące mleczko
 
Klara super sposób, tylko kropli nie mam w domku. a nos, a raczej prawa dziurka kompletnie zatkana. Misiaq nawilzenie w miom przypadku nie działa
 
Dziewczyny mam zmartwienie :( od rana wymiotuje i mam objawy jak przy przeziębieniu myślę że to wirus grypy żołądkowej :( (jestem lutową mamą w 20tc) martwię się czy to nie zaszkodzi dziecku?
 
Yoanna ja bym na Twoim miejscu dużo piła, żeby się nie odwodnić a tak poza tym to poszłabym do lekarza bo grypa to nie żarty... Dbaj o siebie!
 
reklama
dzięki dziewczyny :) niby jest już lepiej, ale żołądek mnie boli kurcze
pije dużo - ile mi się uda :) mam nadzieje że przejdzie szybko
trzymajcie się zdrowo i uważajcie na wirusy :) :)


 
Do góry